SNS Fuarcılık tarafından organize edilen ve birçok kurum ve kuruluşun desteklediği 17. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezinde ziyaretçilere açıldı. Fuar daha ilk dakikadan itibaren üreticilerin akınına uğradı. 
Tarım Fuarı'nda Türkiye'nin birçok ilinden 100'ü aşkın üretici firma yer alıyor. Sektörün öncü firmalarının yanı sıra 10'un üzerinde kurum ve kuruluşun da standı yer alacak. Tarım üreticileriyle firmaları buluşturacak fuar, başta Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Tarım İl Müdürlüğü, Manisa Ziraat Odası, Manisa Ticaret Borsası olmak üzere birçok kurum ve kuruluş tarafından da destekleniyor. Ayrıca fuara katılan firmalar, KOSGEB desteğinden de yararlanabiliyorlar.
Fuara Manisa'nın yanı sıra çevre illerden de çok sayıda üreticinin gelmesi bekleniyor.
Her yıl rekor sayıda traktör ve ekipman satışının gerçekleştiği fuarda, bu yıl birbirinden değerli firmalar üreticilerle ürünlerini buluşturdu.
Tarım Fuarında tarımsal alet ve gereçlerden, traktör ve iş makinelerine, hayvancılık sektörüne yönelik çeşitlerden, teknolojik ürünlere sektörü ilgilendiren her şey var.     
Tekno Tarım’23 Manisa 17. Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 5 Kasım Pazar günü akşam saatlerine kadar gezilebilecek.  

Polis amcaları engellileri sevindirdi  Polis amcaları engellileri sevindirdi