Ekonomi Haberleri

SERBEST PİYASADA DÖVİZ FİYATLARI 
11 Temmuz 2019, 09:37 0
SERBEST PİYASADA DÖVİZ FİYATLARI 
Serbest piyasada dolar 5,6710 liradan, euro ise 6,4040 liradan güne başladı. 
ÇEYREK ALTIN NE KADAR?
11 Temmuz 2019, 09:36 0
ÇEYREK ALTIN NE KADAR?
Altın fiyatları bugün ne kadar? sorusu altın yatırımcısı tarafından araştırılıyor. Altın fiyatları özellikle düğün sezonu ile daha da çok araştırılıyor. Altın fiyatları yükseldi mi? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın yükseldi mi? merak ediliyor. İşte 11 Temmuz Perşembe altın fiyatları...
VOLKSWAGEN'İN MANİSA'DA YATIRIM PLANLARINA 'MERSİN' HAMLESİ
10 Temmuz 2019, 14:12 4
VOLKSWAGEN'İN MANİSA'DA YATIRIM PLANLARINA 'MERSİN' HAMLESİ
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Ayhan Kızıltan, “Devlet tarafından Manisa önerilmiş. Mersin kamuoyu devreye girdi ve biz de gerekli girişimlerin yapılması için görüşmeler gerçekleştirdik. Mersin’de yer hazır. Yan sanayi de var Mersin’de ve geliştirilmesi de çok kolay. Mersin-Adana olarak ele alırsak otomotiv konusunda deneyimi olan bir kent. Türkiye’de zamanında ilk kamyon üretilen yer Mersin. Adana’da da benzeri yatırımlar vardı. Adana’da üniversitede otomotiv kürsüsü bile var. Çok büyük avantajlar var. Biz bu avantajlarımızı ilettik. İşin daha da ciddi olması için Volkswagen’in Türkiye’deki en yetkili kişisi ile bir görüşme planlıyoruz, randevu aldığımız takdirde gidip konuşacağız” ifadelerini kullandı. 
KIRKAĞAÇ KAVUNU AB YOLCUSU
10 Temmuz 2019, 11:30 1
KIRKAĞAÇ KAVUNU AB YOLCUSU
Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde yetiştirilen ve coğrafi işaretle tescillenen Kırkağaç kavunu için bu kez Avrupa Birliği (AB) coğrafi işaret başvurusu yapıldı. 
TÜTÜN ÜRETİCİLERİ FİYATLARIN DÜŞÜRÜLMEMESİNİ İSTİYOR
10 Temmuz 2019, 09:52 0
TÜTÜN ÜRETİCİLERİ FİYATLARIN DÜŞÜRÜLMEMESİNİ İSTİYOR
Dünyanın en kaliteli tütünleri arasında yer alan ve büyük emeklerle yetiştirilen Manisa’nın Salihli ilçesi kırsal mahallelerinde tütün kırma mesaisi gece saatlerine kadar devam ediyor. Üreticiler tütün fiyatlarının düşürülmemesini istiyor.
ALTIN NE KADAR?
10 Temmuz 2019, 09:50 0
ALTIN NE KADAR?
Altın fiyatlarında son durum nasıl? Çeyrek altın fiyatı ne kadar?Altının gram fiyatı 256 lira seviyesinde bulunuyor. Çeyrek altın 417 lira, Cumhuriyet altını ise 1.713 liradan işlem görüyor.