Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu(Sivas hariç), Batı Karadeniz, Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Adana'nın kuzey ve doğusu, Osmaniye, Erzurum çevreleri, Kahramanmaraş'ın batısı ve Hatay'ın batı kesimlerinin yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun eğimli ve yüksek kesimlerinde çığ tehlikesi riski bulunmaktadır.

Ege bölgesi parçalı çok bulutlu, bölge genelinin sağanak ve kıyı kesimlerinin yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Yağmurlu, sıcaklık 15°. Yarın için Manisa hava durumu Yağmurlu, sıcaklık 13°. 24 Mart 2023 Cuma Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 14°. 25 Mart 2023 Cumartesi Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 21°. 26 Mart 2023 Pazar Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 23°

Spil Dağı'ndaki Saklı Kanyon eşsiz güzelliği ile mest etti Spil Dağı'ndaki Saklı Kanyon eşsiz güzelliği ile mest etti

METEOROLOJİ'DEN MANİSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ