İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Adayı Şenol Sunat, 7 Mayıs’ta büyük bir coşkuyla İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş’ı Cumhuriyet Meydanı’nda ağırlayacaklarını açıkladı. Sunat, tüm vatandaşları coşkulu mitinge davet etti.

Cumhur İttifakı zaferi kutluyor Cumhur İttifakı zaferi kutluyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş 7 Mayıs Pazar günü saat 12:00’da Manisa Şehzadeler ilçesi Cumhuriyet Meydanı’nda, vatandaşlara seslenecek. 

“HERKESİ MİTİNGİMİZE BEKLİYORUZ”
7 Mayıs’ta herkesi mitinge davet eden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Adayı Şenol Sunat, “7 Mayıs günü Cumhuriyet Meydanı’nda hep birlikte, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Mansur Yavaş’ı ağırlayacağız. Bizler bugüne kadar sahalarda ne söylediysek, ne anlattıysak Sayın Genel Başkanımız 7 Mayıs günü Cumhuriyet Meydanı’nda altına imzasını atacak. Seçimden sonraki manzarayı, milletimizin huzura ve refaha erişini, dayanışmamızın sonuçlarını en geniş çerçevesiyle gösterebilmemiz için miting alanında buluşalım. Ülkesini seven, bu düzenden memnun olmayan herkesi, partimizi destekleyen, desteklemeyen herkesi miting alanımıza bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.