MANİSA (İHA) -
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, dere yataklarına yakın olan yerleşim yerlerinde menfez yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Selendi ilçesine bağlı Mollaahmetler mahallesinde bulunan dere geçiş noktasında menfez çalışmaları devam ediyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Selendi Belediyesi Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Mümin Deniz, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi şube müdürlerinden Necip Kurtarıcı, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Önder Baştürk, MASKİ İlçe Şefi Uğur Akıncı, Mollaahmetler mahalle muhtarı Kadir Çelik çalışmaların olduğu bölgede inceleme yaptı. Mahalle muhtarı Kadir Çelik mahalle için önemli bir çalışma yapıldığını belirterek Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür etti.

“Çalışmalarımızı sürdürüyoruz”
Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Önümüzdeki kış ayları öncesi dere yataklarına yakın olan mahallelerimizde menfez çalışmalarını sürdürüyoruz. Çalışmalarımızla birlikte vatandaşlarımızın can ve mal güvenliklerini koruma altına alıyoruz. Mollaahmetler mahallemizde de imalat çalışmalarımız devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde 17 ilçemize eksiksiz hizmet götürmeye devam edeceğiz” dedi.

Tokat'ta ihbar üzerine gidilen evde patlama: 5’i jandarma 7 yaralı! Tokat'ta ihbar üzerine gidilen evde patlama: 5’i jandarma 7 yaralı!

Editör: Ali Gözen