Behzat Akcan - Yılmaz Sarıpınar
MANİSA (İHA) 

Salihli’de polis ekipleri tarafından bir ikamete düzenlenen operasyonda parça halinde metamfetamin ve sentetik hap ele geçirildi. Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik çalışmalarını sürdüren Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri, bir ikamete operasyon düzenleyip arama yaptı. Aramada 5 parça halinde toplam 3,28 gr metamfetamin, 38 adet sentetik hap, 1 adet hassas terazi, 1 adet tabanca ve 6 fişek, 1 adet pompalı tüfek ve 4 adet kartuş, 1 adet esrar öğütme makinesi ve 3 adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi.

Şüpheli araçtan ectasy çıktı
Manisa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmaları çerçevesinde durumundan şüphelendikleri aracı il girişinde durdurup arama yaptı. Araçta yapılan aramada 2 parça halinde 182 adet ectasy hap, 3 adet 100 dolar, 2 adet silah ve 2 mermi ele geçirildi.

Soma’da 216 adet sentetik ecza ele geçirildi
Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda bir araçta arama yapan Soma İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri, 216 adet sentetik ecza hap ele geçirildi.
Öte yandan şüpheliler, U.S.T. (39), A.O.G. (22), Y.G. (27), İ.A. (33) ve A.O.S.’ye (28) uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak, bulundurmak suçundan işlem yapıldığı öğrenildi.

Manisalı vekiller sandık başına gitti Manisalı vekiller sandık başına gitti