Manisa Ticaret Borsası TOBB Genel Kurulu’nda Manisa Ticaret Borsası TOBB Genel Kurulu’nda

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve az bulutlu, doğusunun yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz, Orta ve Doğu Karadeniz'in, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ve Güneydoğu Anadolu’nun doğusu ile Yozgat ve Kayseri çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Hatay, Ağrı, Iğdır, Muş, Bitlis, Şırnak ve Siirt çevreleri ile Erzurum’un güney, Hakkâri'nin batı ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının yarın batı ve iç kesimlerde mevsim normallerinin 1-3 derece, doğu kesimlerinde 2-4 derece altında seyredeceği tahmin edilmektedir.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli yönlerden, yurdun güney kesimlerinde güney ve batılı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetlice eseceği tahmin ediliyor.

MANİSA'DA SICAKLIK ARTIYOR

Meteoroloji'den alınan bilgeye göre Manisa'da yağışlı ve soğuk hava yerini sıcak ve açık havaya bıracak. Kent genelinde sıcaklıkların kademeli olarak artması bekleniyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 25°. Yarın için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 27°. 16 Mayıs 2024 Perşembe Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 28°. 17 Mayıs 2024 Cuma Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 29°. 18 Mayıs 2024 Cumartesi Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 33°.

Editör: İclal Çiçek