MANİSA (İHA) -
MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesinde köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde alt ve üstyapı yatırımlarına devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen 154 Mahalle Projesi çerçevesinde Salihli ilçesinin Emirhacılı mahallesinde de çalışmalar sürüyor. Mahallede, 3 bin 800 metrelik içme suyu hattı çalışmaları tamamlandı, 4 bin metrelik kanalizasyon hattı çalışmaları ise devam ediyor.


Mahalleyi Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir de ziyaret etti. Çalışmalar hakkında teknik personel ve yüklenici firmadan bilgi alan Daire Başkanı Emir, mahalleye 500 kişilik foseptik montajının da yapılacağını ifade ederek, bu çalışmaların ardından da üstyapı işlerinin başlayacağını belirtti.

Hastalıklı hayvanları şehre yönlendiren dernek başkanı tutuklandı Hastalıklı hayvanları şehre yönlendiren dernek başkanı tutuklandı


Çalışmalar hakkında bilgi veren Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Emir, “İl genelinde önemli alt ve üstyapı yatırımları gerçekleştiriyoruz. Salihli ilçemizin Emirhacılı mahallesinde de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 12 milyon TL bir bedele sahip olan yatırımla mahallemizin içme suyu hattı döşeme işlerini tamamladık. Kanalizasyon hattı çalışmalarımız ise devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün vizyonu ile Emirhacılı Mahallesi de modern bir görünüme kavuşacak” dedi.

Editör: Ali Gözen