Kılıçdaroğlu, “Bizlerin gençlik kolları. Sahadalar. Ne için sahadalar? Farklılıklarımıza bakılmaksızın herkese eşitlik talep eden bir ülke için sahadalar. Bu hayallerimize işte bu gençlerle ulaşacağız. Biz birleşe birleşe çoktan kazandık dostlarım” dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu ile birlikte çektiği videoyu “Birleşe birleşe” notuyla bu akşam Twitter hesabında yayınladı. Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu, CHP Gençlik Kolları üyesi bir kadın ile Saadet Partisi Gençlik Kolları üyesi bir kadının birlikte seçim çalışmaları sırasında çekilmiş bir fotoğrafını değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

“Bizlerin gençlik kolları. Sahadalar. Ne için sahadalar? Farklılıklarımıza bakmaksızın herkese saygı duyan bir ülke için sahadalar. Farklılıklarımıza bakılmaksızın herkese eşitlik talep eden bir ülke için sahadalar. Farklılıklarımıza bakılmaksızın herkese adil davranan bir ülke için sahadalar. Bu hayallerimize işte bu gençlerle ulaşacağız. Biz birleşe birleşe çoktan kazandık dostlarım.”

Selendi-Simav yolunda inceleme Selendi-Simav yolunda inceleme

Karamollaoğlu ise “Çok şükür. Bu ülke bugünleri sonunda gördü. Elhamdülillah. Yarınların da teminatı biziz inşallah” diye konuştu.