Dombaylı Mahallesi’nde, AK Parti MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’un katılımıyla rozet takma töreni düzenlendi. 

Törende, Milletvekili Murat Baybatur, AK Partiye üye olanlara rozet taktı.

Törende konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin kadrolarının ülkesi ve milleti için çalıştığını söyledi. 

Vali Ünlü ve eşinden Mübeccel Kafkaslı'ya evinde ziyaret Vali Ünlü ve eşinden Mübeccel Kafkaslı'ya evinde ziyaret

Cumhur İttifakı kadrolarının koltuk kavgasında değil, hizmet davasında olduğunu belirten Baybatur, “Cumhur İttifakı olarak bizim hiç bir makam, mevki, koltuk kavgamız yok. Bizim kavgamız ülkemize, milletimize karşı oyun oynamaya çalışanlarla. Nefes aldığımız sürece de ülkemizin, milletimizin karşısında olan herkes kavgamız devam edecek”. dedi. 

Baybatur, şöyle konuştu:

“AK Parti ailesi olarak günden güne büyüyor ve genişliyor. Milletimiz kimin ne söylediğine bakmadan her şeyi görüyor ve AK Parti ailesi büyüyor. Dombaylı Mahallemizde bugün aramıza katılan 26 kıymetli vatandaşımız var. Hepsine hoşgeldiniz diyorum. Türkiye’nin bir çok noktasında partimize katılımlar artıyor. Neden? Çünkü milletimiz karşı tarafı gördükçe bunlardan köşe bucak kaçıyor. İnşallah milletimiz 14 Mayıs’ta koltuk kavgası yapanlara son kez sağlam bir cevap verecek. Biz yolumuza, işimize bakacağız. 21 yıldır yaptığımız gibi milletimize hizmete devam edeceğiz” dedi.