Manisa Erzurum İli ve İlçeleri Tanıtım Kültür Derneği Başkanı Cemalettin Akgün, İbrahim Onaylı’yı çıktığı bu yolda başarılar diledi, kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti. Akgün, “İbrahim Onaylı gerçekten belediye başkanlığı makamına layık ve bu işi de çok iyi yapabilecek bir kişidir. Rabbim yolunu açık etsin. Dualarımız kendisiyle beraberdir. İnşallah en kısa zamanda adaylığı onaylanır, bizde bundan son derece mutlu oluruz” dedi.

AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Onaylı, bu güzel program için dernek başkanı ve ekibine teşekkür etti. Onaylı, “Bizler hepimiz birbirimizi tanıyoruz. Erzurum’da bir deyim vardır lokma karın doyurmaz ama muhabbeti artırır. Biz bu muhabbeti artırmak için geldik. Hayırlısıyla bir yola çıktık, sizlerin de hayır duanızı almaya geldik. Bu işler nasip işidir. Rabbim nasip ederse Şehzadeler’e, insanımıza ayrım gözetmeksizin hizmet etmek istiyoruz. Şehzadeler’e kim hizmet ederse bizim için değerlidir. Her mahallemizde her insanımıza dokunacağız. Ve en önemlisi bu şehri, Şehzadeler’i beraber ihya edeceğiz. Aday adaylığı sürecinde projelerimiz açıklamaya çalışıyoruz. Şehzadeler’i öncelikle tarih ve kültür şehri yapacağız. Aslında Erzurum-Manisa birbirine nazire yapıyor. Erzurum’da Palandöken var, Manisa’da Spil var. Erzurum’da İbrahim Hakkı Hazretleri var, Manisa’da Yiğitbaş Veli Hazretleri var. Nereden bakarsanız bakın şehirlerin birçok özellikleri var. Derneğimize bizleri burada ağırladığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa'da 1 gencin ölümüne sebep olan alkollü tır sürücüsü tutuklandı Manisa'da 1 gencin ölümüne sebep olan alkollü tır sürücüsü tutuklandı

Editör: Murat Yalçın