Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün seçim çalışmalarına start vermiş durumda. 

Yunusemre Belediyesi’nden Kıbrıs gazilerine özel ağırlama Yunusemre Belediyesi’nden Kıbrıs gazilerine özel ağırlama


Her gün bir ilçeye her gün bir mahalleye ziyaret turları gerçekleştiren Başkan Ergün'ün son durağı Laleli cumartesi pazarı oldu. 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Alaybey pazarı ve ardından Laleli pazarında vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Başkan Ergün’e aşure dağıtımında MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Manisa Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Emrullah Sallıtepe, Manisa Meyve Sebze Umum Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Destan Bulgay, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri eşlik etti.

Başkan Ergün, “14 yıldır muharrem ayı dolayısıyla aşure hayrımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sene Allah’ın izniyle bugünlere geldik. Bu hayrın vatandaşlarımıza sağlık şifa getirmesini diliyorum. Pazar yerindeki esnaflarımıza da hayırlı bereketli işler diliyorum” dedi.

Editör: Ali Gözen