MANİSA-İZMİR TREN SEFERLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

banner297

Manisa ile İzmir arası seyahat yapmak isteyen vatandaşlar, ücreti daha ucuz olduğu için tren seferlerini araştırıyor. Peki Manisa İzmir arası tren seferleri ne zaman başlayacak?

Bölge 21.01.2021, 11:43 21.01.2021, 11:45
MANİSA-İZMİR TREN SEFERLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Koronavirüs sebebiyle Nisan ayından bu yana uygulamada olan şehirlere giriş yasağı, normalleşme adımları ile birlikte esnetilerek 1 Haziran itibariyle şehirler arası seyahat yasağı kaldırılmıştı. Yasağın kalkacağı haberlerinin ardından Manisa ve İzmir arası seyahat hareketlilik devam ediyor.  En fazla Manisalıların yaşadığı İzmir ve diğer illere seyahat etmek isteyenler otogarın yolunu tutuyor.

TREN SEFERLERİ İÇİN NET BİR TARİH YOK

Otobüs bileti fiyatlarını pahalı bulan vatandaşlar ücreti daha ucuz olduğu için tren seferlerini araştırıyor. Peki Manisa İzmir arası tren seferleri başladı mı? TCDD görevlilerinden alınan bilgiye göre Manisa ile İzmir arası tren seferleri henüz başlamadı. Mart ayında durdurulan seferlerin ne zaman açılacağı halen netlik kazanmadı. Koronavirüs öncesinde bilet fiyatları 8-11,5 TL arası farklılık gösteriyordu. Seferlerin başlamasının halinde tren bileti ücretlerine zam yapılıp yapılmayacağı merak konusu. Bölgesel ve ana hat yolcu seferlerinin başlama tarihi henüz netlik kazanmadı. Tren seferlerinin ne zaman başlayacağı bilinmezken, seferlerin yeniden başlaması halinde TCDD'nin resmi hesaplarından bilgilendirme yapılacağı kaydedildi.

Yorumlar (5)
Umut.umut 8 ay önce
Uçak seferleri başladı trenler neden başlamıyor..bekliyoruz
Ahmet VATANSEVER 7 ay önce
TCDD Taşımacılığın yolcu ulaşım ihalesi Ocak 2021 de yapılacakmış. bu da yılbaşına kadar tren seferleri olmayacak demektir. inşAllah böyle olmaz. otobüs firmaları zararlarını telafi etsinler diye tren sefetleri yok ta deniyor. bu da başka bir rezalet..
Yalçın 8 ay önce
Bayramdan sonra açılcakmıs sanirim öyle dediler
Melek 7 ay önce
TREN seferleri ne zaman başlayacak
CENGİZ İŞBİLEN 4 gün önce
BİZDE YALAN ÇOK SALLA BELKİ
8
parçalı bulutlu