MAGİAD BAŞKANINI SEÇTİ

Manisa Genç İşadamları Derneği Olağan Genel Kurulu üyelerin katılımıyla Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Konferans Salonu’nda gerçekleşti.Tek liste ile yapılan seçimde 10. ve 11. Dönem Başkanı İsmail Ömer Özkara 12. Dönemde de MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirildi.

MAGİAD BAŞKANINI SEÇTİ

1991 yılında kurulan Manisa Genç İşadamları Derneği 12. Dönem Olağan Genel Kurulu ile Yönetim Kurulu Başkanı’nı ve yeni yönetimini belirledi. Tek liste ile yapılan seçimde 10. ve 11. Dönem Başkanı İsmail Ömer Özkara 12. Dönemde de MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirildi. Kurulun açılması ile divan heyeti başkanlığına Bahri Kurtoğlu, divan katipliğine Hüsnü Arslan, divan yazmanlığına ise Levent Akçalı getirilmesi ile Divan heyeti seçilerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu yapıldı ve ardından İstiklal marşı okundu. Ömer Özkara’nın 11.dönem’e ait faaliyet raporlarını ve MAGİAD Saymanı Ahmet Demirarslan’ın mali raporlarını okuması, ardından sunulan önergedeki tüzük tadilatları kabulü ve organ seçimlerinin yapılması ile derneğin yeni yönetim kadrosu yerini almış oldu.

3. kez başkanlığa adım atan Özkara sunduğu 2012-2014 faaliyet raporu ile bir kez daha beğenileri topladı. Özkara ‘10 ve 11. Dönem başkanlığımda yapmış olduğum her proje ve her etkinlik gerek Manisa’da gerek tüm Türkiye’de ses getirmektedir. Kurmuş olduğumuz Öğrenci temsiliği ile 2 yıldır gerçekleştirdiğimiz ‘Dünya Devleri Manisa’da Buluşuyor’ zirvesi, başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz program, Yerel seçimler öncesi Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını konuk ettiğimiz 3 günlük organizasyonumuz gibi daha birçok faaliyetler ile hem MAGİAD’a hem de bağlı bulunduğumuz konfederasyon ve federasyonlara birer meşale olduk. Bu görev ve sorumluluğun bilincinde olduğumuzu, imzasını attığımız her organizasyonla bir kez daha gösterdik. 2 dönem devam ettirdiğim başkanlık görevimde, bağlı olduğumuz federasyon ve konfederasyonların tüm organizasyon ve projelerinde; yönetim kurulum, üyelerim ve öğrenci temsilciliğim ile birlikte yer aldık. Şimdi ise 12. Dönemde, birlikte aynı yolda yürüyeceğim yeni yönetimim, genç yol arkadaşlarımla, gelenekselleştirdiğimiz proje ve organizasyonlarımızı daha da zenginleştirip genişleterek, markalaşmış MAGİAD’ı en üst kademeye taşıyacağız. Bu bir bayrağı yarışıdır biz de yeni yönetimim ile bu bayrağı olması gereken yere kadar götüreceğiz. Artık ustalaşmış olmanın verdiği başarı ve özgüven ile bu yarışı devam ettireceğiz. Bugün 3.kez verilen 12. dönem başkanlığım için, bana bu görevi tekrar uygun gören tüm üyelere teşekkürlerimi sunarım’ diyerek yeni görevinden duyduğu gururu bir kez daha dile getirmiş oldu.

Özkara konuşmasının akabinde bugüne kadar süregelen dönemde, başkanlığın kendisine verdiği tecrübe ve deneyimlerini anektotlarını sunarak üyelerle paylaştı. TÜGİK toplantılarından diğer GİAD toplantılarına kadar tüm MAGİAD adına katıldığı ve katılacağı projelerden bahsetti. Eski komisyonlara ek olarak yeni komisyonların eklenmesiyle yapılan tüm çalışmaların, yeni kadrosu ile daha da artacağının sinyallerini verdi. Öğrenci temsilciliği ile üniversite gençlerinin önünü açmaya yönelik yapılan çalışmalarla diğer GİAD’lara olan önderliğin devamının sağlanması hususunda ,özveri içerisinde çalışacaklarının da sözünü verdi. MAGİAD’ın emin ellere bırakıldığını, 12. Dönem yeni yönetim kurulu üyeleriyle yepyeni bir MAGİAD ile markalaşma yoluna devam edeceklerini dile getirdi.

Toplantının sonlarına yaklaşırken Divan Heyeti Başkanı Bahri Kurtoğlu; tüzük tadilatı içerisinde önerilen derneğin kurumsal üyeliği konusunda Özkara’yı takdir ettiğini belirtti ve derneğe geçmiş dönemde yapmış oldukları hizmet ve katkılarından dolayı yönetim

kurulundan ayrılan üyelere teşekkür plaketlerini ve isimlerine yaptırılmış özel MAGİAD anahtarlıklarını hediye ederek MAGİAD adına tüm üyelere teşekkür etti.

12.Dönem Olağan Genel Kurul toplantısı; birçok MAGİAD üyesinin katılımı ile yapılan seçim sonucunda tek aday olan 10. ve 11. Dönem başkanı İsmail Ömer Özkara’nın tekrar seçilip göreve devam etme yetkisi almasıyla sona erdi . 12. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın sonunda yeni yönetimiyle bir tanışma toplantısı yapan Özkara; eski yönetim kuruluna ve emeği geçen herkese teşekkür ve şükranlarını sundu.

 

YÖNETİM KURULU

1- İSMAİL ÖMER ÖZKARA

2- ÖMER GERİTER

3- ŞEYDA DAĞLI

4- BATUHAN YUMRUKAYA

5- ALİ KUTAY YARALI

6- İSMAİL GÜLERYÜZ

7- EZGİ ÇUBUKÇU

8- MERT EYİGÜL

9- DERYA DÜZYOL

10- İREM GÜNERCAN

11- EMRAH KIVRAK

12- FURKAN DİNDAR

13- HÜSEYİN YILDIRIM

14- VOLKAN ÖVEZ

15- YUSUF ÖZKAN

 

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU

1- HÜSNÜ ARSLAN

2- ERTUNÇ EYİ

3- AHMET DEMİRARSLAN

4- HÜSEYİN IŞIKAL

5- ADİL YASİN

6- GÖKAY BUDAK

7- GÜRDAL YOLCU

 

DENETLEME KURULU

1- SEMRA KAPLAN

2- FİGEN İLHAN

3- JÜLİDE KIYAK

 

HAYSİYET DİVANI

1- RENAN RAHİM ÇAPRA

2- İDRİS ŞENDİL

3- GÜRKAN ATILKAN

4- SALİH FULCUN

5- SERDAR İZCİ

 

FEDERASYON DELEGELERİ

1- İSMAİL ÖMER ÖZKARA

2- ÖMER GERİTER

3- ŞEYDA DAĞLI

4- DERYA DÜZYOL

5- ALİ KUTAY YARALI

6- İSMAİL GÜLERYÜZ

7- LEVENT AKÇALI


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.