Magazin Haberleri

ETİNGÜ'NÜN MUTLU GÜNÜ
05 Ocak 2015, 17:48 0
ETİNGÜ'NÜN MUTLU GÜNÜ
Selahattin-Sacide Etingü çiftin oğulları Denge Gazetesi Haber Müdürü Engin Etingü, Aysel-Ramazan Karaboğa çiftin kızları Zehra Karaboğa ile hayatını birleştirdi.
MANİSALILAR YENİ YILA BÖYLE GİRDİ
01 Ocak 2015, 01:11 0
MANİSALILAR YENİ YILA BÖYLE GİRDİ
Manisalılar yılbaşında eğlence mekanlarına akın etti. Bazı vatandaşlar ise eğlence mekanları yerine ailesi ve dostlarıyla olmayı tercih ederek geri sayım yaptılar.
ÖĞRETMEN ADAYLARI OKUL BOYADI
22 Aralık 2014, 11:08 0
ÖĞRETMEN ADAYLARI OKUL BOYADI
CBÜ BESYO Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü 4.sınıf öğrencileri, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında toplum için çeşitli eserler ortaya çıkarıyorlar.
BAKAN İSLAM MAMİSA'DA KONUŞTU:
09 Kasım 2014, 19:07 0
BAKAN İSLAM MAMİSA'DA KONUŞTU: "AKTÖRLER DEĞİŞİYOR AMA SENARİST DEĞİŞMİYOR"
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Biliyorsunuz başımızda, köşegen, dörtgen, üçgen paralel çeşitli belalar var. Aktörler değişiyor ama senarist hiç değişmiyor. Senaryoyu yazan hep aynı” dedi.
21 Ekim 2014, 17:00 0
"PARDON BEKAR MISINIZ" GÜLDÜRDÜ
Manisa Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında “Pardon Bekar Mısınız?” adlı tiyatro oyununu Manisalı sanatseverlerle buluşturdu. Oyundan elde edilen gelir, Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi gereği Manisa Otizm Derneği’ne aktarıldı.
MANİSALILAR ALAÇATI VE ÇEŞME'YE AKIN EDİYOR!
21 Ekim 2014, 14:38 0
MANİSALILAR ALAÇATI VE ÇEŞME'YE AKIN EDİYOR!
Yeni evli çiftler, mutlu anlarını ölümsüzleştirmek için Alaçatı sokaklarını ve Çeşme plajlarını tercih ediyor. Alaçatı sokakları hafta içi ve hafta sonu fotoğraf çektirmek için gelen gelin damatlarla dolup taşıyor. Plajlarda ve sokaklara Manisalı çiftlerde çok ilgi gösteriyor.
KAHRAMAN VETERİNER DÜNYA EVİNE GİRDİ
26 Eylül 2014, 22:18 0
KAHRAMAN VETERİNER DÜNYA EVİNE GİRDİ
Manisa’da yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiren kahraman Veteriner Uğur Dilik, Aslı Yetişen ile dünya evine girdi. Salihli ilçesi’nde gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle evlenen çiftleri sevenleri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
MANİSA 'DA TÜRK SANAT MÜZİĞİ ŞÖLENİ
17 Eylül 2014, 15:05 0
MANİSA 'DA TÜRK SANAT MÜZİĞİ ŞÖLENİ
Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, Türk Sanat Müziği konseri ile Manisalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Lale Salonu’nda gerçekleştirilen konserde, Türk Sanat Müziği’nin seçkin eserlerini seslendiren solist Aylin Eralp, Manisalıların büyük beğenisini kazandı.