Gölmarmara Haberleri

Su Depoları Yenileniyor
28 Temmuz 2016, 14:34 0
Su Depoları Yenileniyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, eski depoların yenilenmesi için attığı adımlara Gölmarmara’da da devam ediyor.
Çocuklar İçin Eğitim Merkezi Yapılıyor
27 Temmuz 2016, 14:58 0
Çocuklar İçin Eğitim Merkezi Yapılıyor
Çocukların ve gençlerin eğitim ve öğretimine katkı sağlamak amacıyla sürdürdüğü çalışmalarla örnek olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Gazi Ali Aydın Parkı içerinde yapımını tamamladığı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nde peyzaj çalışmasına başladı. Merkezin yeni eğitim-öğretim yılına kadar tamamlanarak hizmete gireceği belirtildi.
Dört Bin Yıllık Kaymakçı’da Kazılar Sürüyor
19 Temmuz 2016, 16:35 0
Dört Bin Yıllık Kaymakçı’da Kazılar Sürüyor
Manisa’nın Gölmarmara Havzasındaki tarihi MÖ 2 binli yıllara dayanan Genç Tunç Çağı yerleşimi olan Kaymakçı Tepesindeki arkeolojik kazılar devam ediyor.
Ücretsiz Teravih Servisi
22 Haziran 2016, 11:31 0
Ücretsiz Teravih Servisi
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde Ramazan ayı boyunca dost ve akrabaları ile teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar için her akşam farklı bir mahalleye ücretsiz araç kaldırıyor. Vatandaşlar, maneviyat ayında böyle...
Kervansaray İçin Düğmeye Basıldı
16 Haziran 2016, 21:40 0
Kervansaray İçin Düğmeye Basıldı
Manisa Büyükşehir Belediyesi, tarihi ve kültürel değerleri Manisa’ya kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Gölmarmara ilçesinde harabe durumda bulunan Halime Hatun Kervansarayı’nın Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı projeyle, şehrin kültür mirasına kazandırılması amaçlanıyor.
Hal 1 Temmuz’da Hizmete Giriyor
14 Haziran 2016, 13:57 0
Hal 1 Temmuz’da Hizmete Giriyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Serpil Çakır, Gölmarmara’yı ziyaret ederek ilçedeki halde incelemelerde bulundu. 1 Temmuz’da halin hizmete gireceğinin müjdesini veren Daire Başkanı Çakır, halin ilçeye hayırlı olmasını diledi.
Çebi Balık Avcılarının Sorunlarını Dinledi
13 Haziran 2016, 16:30 0
Çebi Balık Avcılarının Sorunlarını Dinledi
Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, Müdürlük teknik elemanlarınca Gölmarmara Gölü civarında sürdürülen denetimleri yerinde inceledi. İncelemelerde balık avcıları ile de bir arayan gelen İl Müdürü Çebi, avcıların sorunlarını dinledi.
Mezarlıklarda Bayram Temizliği Var
05 Haziran 2016, 14:55 0
Mezarlıklarda Bayram Temizliği Var
Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Gölmarmara’da mezarlık temizleme çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Kayaaltı Mahalle mezarlığında bakım, onarım, temizlik ve ilaçlama çalışmaları gerçekleştirildi. Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde hızlandırılan çalışmalar genişletilerek diğer mahallelere de yayılacak.