banner247

Kültür/Sanat Haberleri

Kart yazıcı
23 Nisan 2016, 14:54 0
Kart yazıcı
Printer üzerinden yapılan taramaları çok daha sağlıklı bir hale dönüştürmek ve bu aşamada sevilen ürünlere sahip olmak artık çok kolay! Kart yazıcı ürünlerini bir tık kadar uzağınıza taşıyan web sitemiz, alanında da makul alanlar yaratmayı ihmal etmediği gibi her fırsatta sizlere sevilen bir aşama durumunu sıralıyor! Bu da teknik anlamda www.perkotek.com sitesini çok daha çekici kılmakla beraber, ürünleri de tam anlamıyla değerlendirme şanslarını sunmaktadır.
Otel kapı kilit sistemi
22 Nisan 2016, 15:50 0
Otel kapı kilit sistemi
Butik otellerde, pansiyonlarda, 5 yıldızlı otellerde ve tatil köylerinde artık görmeye alıştığımız otel kapı kilit sistemi ürünleri sizleri her anlamda üst sıralara taşıyor ve kalıcı hizmetler almanız noktasında da öncü hizmetler sunmayı ihmal etmiyor. Bu konuda sıkı çalışmalar yapan web kadromuz, her geçen gün yaygınlaşan sistem türünü sizlere ulaştırmak adına da www.perkotek.com sitesi üzerinden hizmetler sunmayı ihmal etmemektedir. Bu da teknik olarak ürünleri değerlendirme şansını sizlere sunduğu gibi, konulara dair de kalıcı bir hizmet alanı oluşturma konusunda oldukça önemlidir!
Otopark sistemleri
22 Nisan 2016, 15:48 0
Otopark sistemleri
Otopark sistemleri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen ürün seçeneklerini sunmak adına çalışan Perkotek, her anlamda da sizlere AVAX marka olan ve kullanışlı ürün tiplerini tedarik etmeyi ihmal etmemektedir. Bu da teknik anlamda oldukça uygun ve kitleler tarafından makul görülen ürün türlerinin tamamını da bir tık kadar uzağınıza taşıyoruz. Sizler de www.perkotek.com sitesinden dilediğiniz ürün tipini görebilir, satın alma şansına sahip olabilirsiniz
Kemer’den masal dünyasına uzanan yolculuk
22 Nisan 2016, 14:33 0
Kemer’den masal dünyasına uzanan yolculuk
Kemer ve bölgesinde mavi yolculuk için tercih edeceğiniz tekne ise Esma Sultan olacaktır. Esma sultan, Alaturka firmasının özel yatlarından birisi olmasının yanında, bölgede görenlerin de dikkatini çeker ve eşsiz bir beğeni kazanır.
 X Ray Bagaj Arama
21 Nisan 2016, 10:43 0
 X Ray Bagaj Arama
Artık havalimanı, bazı AVM girişleri, emniyet ve adliye girişleri gibi alanda X Ray Bagaj Arama sistemleri son dönemlerde meşhur hale dönüştü.
Üst arama dedektörü
21 Nisan 2016, 10:41 0
Üst arama dedektörü
Dünya çapında yaygınlaşan ve artık hemen hemen tüm bölgelerde kullanımı zorunlu kılınan üst arama dedektörü ürünleri, her anlamda da kullanışlı sonuçlar sunmasından dolayı hedef kitleler tarafından fazlaca sevilmektedir. Bu nedenden dolayı ise www.perkotek.com ailesi olarak sizlere SECUDA marka ürünlerimizi en makul fiyatlar karşılığında sunuyor, alışveriş yapma noktasında da hizmetler sağlamayı ihmal etmiyoruz.
Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Şezlong ve Şemsiye
18 Nisan 2016, 12:07 0
Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Şezlong ve Şemsiye
Yaz aylarının yaklaştığı bugünlerde yaz ayının kavurucu sıcaklarına şimdiden hazırlık yapmak için şezlong ve şemsiye fiyatlarının uygun olduğu bu günlerde alışverişinizi yapın.
Turnike fiyatları
18 Nisan 2016, 12:02 0
Turnike fiyatları
Var olan turnike ürünleri ile beraber artık tamamen sıralı ve düzenli hareket edebileceğiniz alanlar yaratmak mümkün!