banner278

Ahmetli Haberleri

Köy Hayatını Yaşayarak Öğreniyorlar
19 Ekim 2016, 11:47 2
Köy Hayatını Yaşayarak Öğreniyorlar
Manisa'da Ahmetli Gençlik Merkezi tarafından hayata geçirilen "Kentten Köye Gençlik Köprüsü" projesi kapsamında üniversiteli öğrenciler köy hayatını yaşayarak tanıdı. Köydeki evlere sürpriz ziyaretlerde bulunarak yaşlılarla sohbet eden gençler, köy işlerinde kadınlara yardım etti.
‘Zeyno ile Denyo’ Güldürdü
16 Ekim 2016, 16:41 0
‘Zeyno ile Denyo’ Güldürdü
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ekim ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında ‘Zeyno ile Denyo’ adlı tiyatroyu Ahmetli halkıyla buluşturdu.
Manisa Ahmetli'de Bir Çiftlikte ölü bulundu
03 Ekim 2016, 16:33 0
Manisa Ahmetli'de Bir Çiftlikte ölü bulundu
Manisa’nın Ahmetli ilçesinde 58 yaşındaki Rasim Şirinbaş kendine ait çiftlikte ölü bulundu.
Matdereliler Çalışmalardan Memnun
05 Eylül 2016, 13:54 0
Matdereliler Çalışmalardan Memnun
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Ahmetli’nin Matdere Mahallesinin eski altyapısını yeniledi. Mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirdi.
Ahmetli’nin yolları asfalta kavuşuyor
05 Eylül 2016, 12:37 0
Ahmetli’nin yolları asfalta kavuşuyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde Ataköy ile Seydiköy arasındaki bağlantı yolunu asfaltladı. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı yoldaki çalışma, özellikle sürücülerin yüzünü güldürdü.
Ahmetli’den MASKİ’ye Ziyaret
30 Ağustos 2016, 14:10 0
Ahmetli’den MASKİ’ye Ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Koordinatörü Orçun Abalı’yı makamındaağırladı.
İlçeye Prestij Katacak Proje
22 Ağustos 2016, 14:22 0
İlçeye Prestij Katacak Proje
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli’ye prestij katacak projenin startını verdi. İlçenin can damarı olan Atatürk Caddesi, yol ve tretuvar düzenleme projesi ile yepyeni bir görünüme kavuşacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Ahmetli’de farklı bir dünyanın kapıları aralanacak.
Büyükşehir, Ahmetli’de Çalışmalarını  Sürdürüyor
08 Ağustos 2016, 14:19 0
Büyükşehir, Ahmetli’de Çalışmalarını Sürdürüyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde asfalt çalışmaları ve kilit parke taşı döşeme işlerine devam ediyor. Yürütülen çalışmalarla Ahmetli değişiyor ve gelişiyor.