Ahmetli Haberleri

Ahmetli’nin yolları asfalta kavuşuyor
05 Eylül 2016, 12:37 0
Ahmetli’nin yolları asfalta kavuşuyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde Ataköy ile Seydiköy arasındaki bağlantı yolunu asfaltladı. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı yoldaki çalışma, özellikle sürücülerin yüzünü güldürdü.
Ahmetli’den MASKİ’ye Ziyaret
30 Ağustos 2016, 14:10 0
Ahmetli’den MASKİ’ye Ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Koordinatörü Orçun Abalı’yı makamındaağırladı.
İlçeye Prestij Katacak Proje
22 Ağustos 2016, 14:22 0
İlçeye Prestij Katacak Proje
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli’ye prestij katacak projenin startını verdi. İlçenin can damarı olan Atatürk Caddesi, yol ve tretuvar düzenleme projesi ile yepyeni bir görünüme kavuşacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Ahmetli’de farklı bir dünyanın kapıları aralanacak.
Büyükşehir, Ahmetli’de Çalışmalarını  Sürdürüyor
08 Ağustos 2016, 14:19 0
Büyükşehir, Ahmetli’de Çalışmalarını Sürdürüyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde asfalt çalışmaları ve kilit parke taşı döşeme işlerine devam ediyor. Yürütülen çalışmalarla Ahmetli değişiyor ve gelişiyor.
Başkan Ergün’e Pankartlı Davet
03 Ağustos 2016, 14:39 0
Başkan Ergün’e Pankartlı Davet
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, Ahmetli ilçesi Karaköy Mahallesi sakinleri yapılan hizmetler için teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Cem Çöllü’nün ziyareti sırasında pankart açan Karaköy Mahallesi sakinleri, Başkan Ergün’ü ‘Cengiz Başkanım hizmetlerin geldi, seni bekliyoruz’ mesajıyla mahallelerine davet etti.
Ahmetli'ye Yeni Kaymakam Atandı!
25 Temmuz 2016, 17:35 0
Ahmetli'ye Yeni Kaymakam Atandı!
15 Temmuz 2016 gecesi meydana gelen darbe girişiminin ardından açığa alınan ve 20 Temmuz gecesi başına dayadığı silahla yaşamına kıyan Ahmetli eski Kaymakamının yerinde vekaleten Ömer Faruk Canpolat atandı.
Ayşe teyzenin Yüzü Güldü
24 Temmuz 2016, 16:05 0
Ayşe teyzenin Yüzü Güldü
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde ikamet eden 75 yaşındaki Ayşe Karakaş’a tekerlekli sandalye yardımında bulundu.Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetleriyle vatandaşların yüzünü güldürüyor.
Açığa Alınan Kaymakam İntihar Etti!
20 Temmuz 2016, 01:09 7
Açığa Alınan Kaymakam İntihar Etti!
Manisa’da iki gün önce askeri girişime karıştıkları ve FETÖ/Paralel Devlet Yapılanması içerisinde oldukları iddiasıyla iki vali yardımcısı ve üç kaymakamın açığa alındığı olayda Ahmetli Kaymakamı Necmi Akman, bekçinin silahı ile intihar girişiminde bulundu. Başından ağır yaralanan Akman, hastaneye kaldırıldı. Ahmetli ilçe Kaymakamı Necmi Akman’ın intihar girişimi olayı saat: 01:00 sularında meydana geldiği öğrenildi.