İŞTE MERKEZ İLÇELERİN MUHTARLARI

Yerel Seçimlerde mahalle muhtar seçimlerinin sonuçları da belli oldu. Belde ve köylerle birlikte 64 toplam 84 mahallesi olan Yunusemre İlçesinde mahallelerin 5 yıl süreyle görev yapacağı muhtarları belli oldu.

İŞTE MERKEZ İLÇELERİN MUHTARLARI

30 Mart Yerel Seçimleri’nde Manisa ilk Büyükşehir belediye başkanını ve ilçe belediye başkanlarını seçmenin heyecanını yaşarken mahalle muhtar adayları da muhtar seçilebilmek için heyecanlı bir yarışa girdi.

Haber: Büşra Gürbüz 

Manisa’nın Büyükşehir olmasıyla merkezde oluşan Yunusemre İlçesi’nde belde ve köylerle birlikte toplam 84 mahallede muhtarlık seçimi sonuçları açıklandı.  Yunusemre İlçesi mahallelerinde kazanan muhtarların isimleri Yüksek Seçim Kurulu tarafından askıya çıkarıldı.

İşte Yunusemre bölgesindeki muhtarların listesi

 

50. YIL:                      Erol Akar

 

75. YIL:                      Aziz Cetintaş

 

AKÇAKÖY:             Adil Kızıl

 

AKGEDİK:                Adem Uysal

 

AKMESCİT:             Ömer Şen

 

ASMACIK:                Hülya Gezer

 

ATATÜRK:               Aydoğan Yolcu

 

AVDAL:                    Abdil Yılmaz

 

AYNİ ALİ:                Hasar Uçar

 

BAĞYOLU:              Feridun Yılmaz

 

BARBAROS:            Siyami Yılmaz

 

BEYDERE:               Ramazan Çetimkaya

 

BOSTANLAR:          Ramazan keskin

 

BÜYÜKSÜMBÜLLER:       Hasan Ali Dirik

 

CUMHURİYET:       Eşref Yılmaz

 

ÇAMLICA:               Mehmet Uçtu

 

DAVUTLAR:            Ahmet Gerçek

 

DAZYURT:               İ.Hakkı Erişir

 

DEMİRCİ:                 Cafer Gözen

 

DURASILLI:                        Süleyman Yıldız

 

DÜZLEN:                  Ayhan Yorgancı

 

EMLAKDERE:         Kadir Kocabıyık

 

EVRENOS:               O. Hayri Şansay

 

FATİH:                      Doğan Akın

 

GÖKBEL:                  Arif Acar

 

GÖKÇELER:                        Mehmet Molla

 

GÜLBAHÇE:            Mustafa Atalan

 

GÜRLE:                     H. Hüseyin Bardak

 

GÜZELYURT  :        Basri Bilici

 

HAFSASULTAN:     Hayati Olçum

 

İLYASÇILAR:          Erdoğan Kartal

 

KALEKÖY:              İsmail Atmaca

 

KARAAHMETLİ:    İsmail Gençay

 

KARAALİ:                Salih Bulut

 

KARAHÜSEYİNLER:        Bayram İşlek

 

KARAKILIÇLI:       İhsan Ökdem

 

KARAKOCA:           Yaşar Canyar

 

KARAVELİLER:     Cavit Avcı

 

KARAYAĞCIHACILAR:   Mehmet Gözlet

 

KAYAPINAR:          Ferzende Eren

 

KAYNAK:                Oktay Günger

 

KEÇİLİKÖY:            Veli Eylik

 

KIŞLAKÖY:             Ahmet Uslu

 

KOCAKORU:           Sabahattin Akgün

 

KORUKÖY:                          Arif Varol

 

KOZAKLAR:                        Ömer Tek baş

 

KUYUALAN:                       Şadan çelik

 

KÜÇÜKBELEN:                  Enver Uslu

 

KÜÇÜKSÜMBÜLLER:       Fahri Nayir

 

LALAPAŞA:                                     Kader Koçak

 

LALELİ:                                Bedriye Pehlivan

 

MALDAN:                           Ramazan Şeker

 

M. FEVZİ ÇAKMAK:          Medeni Taylar

 

MERKEZEFENDİ:               Hikmet Bozkurt

 

MESİR:                                  Kayhan Geydirici

 

MOLLASÜLEYMANLI:     Sabahattin Alas

 

MURADİYE:                        Eyüphan Aykıran

 

MÜSLİH:                              Bayram Ayaz

 

MUTLU:                                H. Hüseyin Hastürkoğlu

 

ORTAKÖY:                          Ramazan Orta

 

OSMANCALI:                      Bekir Akdeniz

 

OTMANLAR:                       Davut Çelik

 

ÖRENCİK:                            Hüseyin Savran

 

ÖRSELLİ:                             Halil Mezik

 

PELİTALAN:                        Arif Şenocak

 

PINARKÖY:                                    Ramazan Acar

 

RECEPLİ:                             M. Emin Bozbay

 

SAKALLI:                            Adil Keskin

 

SARIAHMETLİ:                  Halil Uğur

 

SARINASUHLAR:              Ali Kurt

 

SARMA:                                İbrahim Karabiber

 

SİYEKLİ:                              Hüseyin Kırgöz

 

SPİL:                                      Şakir Kaya

 

SÜMBÜLTEPE:                    İsmail Bilgili

 

SÜNGÜLÜ:                          Ramazan Nurbaş

 

ŞAMAR:                                Mehmet Kara

 

TEVFİKİYE:                                    Afiz Çiçek

 

TOPÇUASIM:                       Mehmet Ünlübaş

 

TURGUTALP:                      Turgut Şener

 

TÜRKMEN:                          Mustafa Solmaz

 

UNCUBOZKÖY:                 Halil Oğulganmış

 

UZUNBURUN:                    İbrahim Çakır

 

UZUNLAR:                          Sezai Aybet

 

ÜÇPINAR:                            İlker Öz

 

YAĞCILAR:                                    İbrahim Zeybek

 

YAYLAKÖY:                       Erdoğan Turak

 

YENİKÖSELER:                  Arif Koç

 

YENİCE:                               Hasan Ali Çetin

 

 Şehzadeler İlçesi’nde ise belde ve köylerle birlikte toplam 64 mahallede muhtarlık seçimi sonuçları açıklandı.  Şehzadeler İlçesi mahallelerinde kazanan muhtarların isimleri Yüksek Seçim Kurulu tarafından askıya çıkarıldı.

 

Yeni seçilen mahalle muhtarları ise şöyle:


1. ANAFARTALAR:         M. Kenan Taşçıoğlu


2. ANAFARTALAR:         Korhan Akyüz


ADAKALE  :              Ali Dinç

 
ADNAN MENDERES:        Fevzi Karacan


AHMET BEDEVİ:               Turan Şahin


AKINCILAR:                      Haydar Güreç


AKPINAR:                          Bişar Şaknuk


ALAYBEY:                          Kemal Öz


ARDA:                                 Adem Arslan


AŞAĞIÇOBANİSA:            Şevki Koç

 
AYVACIK:                         Mesut Atbiner


BAYINDIRLIK:                  Bedirhan Çiçek


BELENYENİCE:                 Bünyamin Memur


ÇAMKÖY                            Kadir Çelik


ÇARŞI                                 Vahit Karacalar


ÇAVUŞOĞLU                    Halil Sağır


ÇINARLIKUYU                 Üzeyir Bardak


DERE                                 Adem İşin


DİNÇER                            Mahir Arslan


DİLŞİKAR                         İhsan Uyar


EGE                                    Ramazan Çayırlen


GEDİZ                               Rahmetullah Öztürk


GÖKTAŞLI                       Mehmet Mıhçıoğlu


GÜZELKÖY                     Arif Akbulut


HACIHALİLLER              Şeref Ocaklıgil


HALITLI                            Mehmet Akbaş


HAMZABEYLİ                 Mustafa Aydemir


İBRAHİMÇELEBİ           Rıza Vurguncu


İSHAKÇELEBİ                      Bayram Gök


KAĞAN                                Kemal Karaman


KALEMLİ                               Rüstem Çapar


KARAAĞAÇLI                    Cemil Kavkas


KARAOĞLANLI                 Hüseyin Kılıç


KARAYENİCE                    Kamil Deneri


KAZIM KARABEKİR        Tekin Aydın


KARANÇİFTLİĞİ                Celali Çınar


KOCATEPE                          Ferhat Er


KUŞLUBAHÇE                   Ramazan Vardar


MİMARSİNAN                    Ziya Bilgin


NİŞANCIPAŞA                    Nevin Becerikli


NURLUPINAR                     Süleyman Seven


PEKER                                  Saffet Taşkıncan

 

SAKARYA                                       Orhan Oktay    


SANCAKLIBOZKÖY            Kadir Dalgın


SANCAKLIÇEŞMEBAŞI     Süleyman Yılmaz


SANCAKLIİĞDECİK           Mustafa Ziya Özel


SANCAKLIKAYADİBİ        Cevat Sinir


SANCAKLIUZUNÇINAR    Selvet Coşkuner


SARIALAN                             İmran Güneş


SARUHAN                           İbrahim Tellioğlu


SELİMŞAHLAR                     Muammer Konyalı


ŞEHİTLER                            Hasan Dalgızlılar


TEKELİLER                          Semih Bilge


TEPECİK                              Muammer Berilgen


TİLKİ SÜLEYMANİYE             Ahmet Uysal


TUNCA                                Emin Yüzer


TURGUT ÖZAL                   İsmet Bakşi


UTKU                                Ahmet Şahin


VEZİROĞLU                       İbrahim Tunalı


YARHASANLAR                 Adem Çakmak


YENİHARMANDALI          Salim Dönmez


YENİMAHMUDİYE            İbrahim Fındıkçıoğlu


YUKARIÇOBANİSA          Mehmet Üzeş

 

 

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.