Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Ferdi Zeyrek, belediye çalışanlarına yönelik açıklamalar yaptı. Belediye başkanı olduğunda işini hakkıyla yapan hiç kimseyi işten çıkarmayacaklarını sözünü veren Zeyrek, "Mevcut belediye yönetimi tarafından mobbing uygulanarak adeta yerlerinden sürgün edilen tüm çalışanlar ikamet ettikleri yerlere geri dönecek" dedi.  

İŞİNİ HAKKIYLA YAPAN HİÇ KİMSE İŞİNDEN AYRILMAYACAK

Zeyrek; “Büyükşehir Belediyesi çalışanlarımızı korkutuyorlar. İnsanı işiyle aşıyla tehdit eden bir tane bilboard belediye başkanı var. Diyor ki; Ferdi Zeyrek başa gelirse sizi işten çıkaracakmış. Sevgili dostlarım, ben emeğin ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Ekmeğin nasıl kazanıldığını bilirin. İşinde gücünde olan, işini doğru yapan hiç kimse çekinmesin. Kimse işinden ayrılmayacak.”dedi. 

ZEYREK BİR DE MAAŞ AÇIKLADI

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde çalışanlarına bir de maaş açıklayan Zeyrek; “Ve belediye çalışanları. Benim mesai arkadaşlarım olacaklar birkaç gün sonra. Onlara buradan bir tane de maaş açıklamak istiyorum. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan dostlarım, en düşük maaşınız 35 Bin TL olacak artık.”dedi.

Seçimlerin ardından mesai başlıyor! Meclis ve siyaset gündeminde hangi başlıklar var? Seçimlerin ardından mesai başlıyor! Meclis ve siyaset gündeminde hangi başlıklar var?

“MANİSA FK’YA FUTBOLCU ALACAĞIMA BU HİZMETLERİ YAPARIM"

Ferdi Zeyrek; “Bilboard belediye başkanı bana diyor ki; bunları yapamazsın diyor. Nasıl yapacaksın diyor. Ona her yerden söylüyorum buradan bir daha söyleyeceğim.  Manisa Futbol Kulübü’ne futbolcu alacağıma, ben halkıma bu hizmetleri vereceğim. Daha bunlarla da bitmeyecek. Zaman içerisinde artık halkımın parası halkım için harcanacak. Sadece kendisine ve çevresine rant sağlamaktan başka bir şey yapmayan bilboard belediye başkanına kırmızı kart gösterecek miyiz?” diye sordu.

Editör: İclal Çiçek