CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Ferdi Zeyrek, oyunu Şehzadeler ilçesindeki Şehitler Ortaokulu’nda oyunu kullandı. Okul girişinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Zeyrek’e, annesi Türkan Zeyrek, eşi Nurcan Zeyrek ve kızları Nehir, Elif ve Zeynep eşlik etti. 

“SANDIKLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ”
Oy kullanma işleminin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ferdi Zeyrek, “Seçim süreci boyunca binlerce kilometre yol gezdik. Bugün de demokrasinin temeli, olmazsa olmazı seçim günündeyiz. Manisa’mız için hayırlısı ne olacaksa, vatandaşlarımız onu tercih edecektir. Umarım hizmet etmek bizlere nasip olur. Gün içerisinde sandıkları dolaşacağız. Sandık güvenliğini sağlayacağız. Saat 5’ten sonra da sandıklarımıza ve oylarımıza sahip çıkacağız.” dedi.

Siyasi partiler arasında bayramlaşma günü: Ak Parti ve CHP arasında neler konuşuldu? Siyasi partiler arasında bayramlaşma günü: Ak Parti ve CHP arasında neler konuşuldu?

17 İLÇEMİZDEKİ TÜM BAŞKAN ADAYLARI BENİM ARKADAŞIM, DOSTUM
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, oy kullandığı okulun bahçesinde AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt ile karşılaştı. Adaylar birbirlerine sarılıp başarılar dilediler. Manisa’nın 17 ilçesinde kim kazanırsa kazansın uyum içerisinde çalışacaklarının sözünü veren Ferdi Zeyrek; “17 ilçemizdeki tüm başkan adayları benim arkadaşım, dostum. ”diye konuştu.

Editör: İclal Çiçek