CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, yaklaşan yerel seçimler kapsamında ilçe ilçe, mahalle mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ile birlikte ilçede seçim çalışmalarını sürdüren Mimar Ferdi Zeyrek, ziyaretlerde bulundu. 

Akşam saatlerinde, ilçeye yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki Çamönü Mahallesi’ne giden Ferdi Zeyrek, mahalle girişinde havai fişekler ve meşalelerle karşılandı. 

Başkan Balaban, hemşehri derneklerini ağırladı Başkan Balaban, hemşehri derneklerini ağırladı

Kendisini karşılayan mehter takımı ile birlikte mahalle turu yapan ve burada yaşayan halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Ferdi Zeyrek, mahalle meydanında toplanan halka seslendi. Yaptığı konuşmalarda mahallenin sorunlarına değinen ve çözüm vaatlerini anlatan Zeyrek, programın sonundan aynı alanda düzenlen asker uğurlama törenine katıldı ve gençlerle birlikte yöresel oyunlar oynadı. 

“İLK CUMA NAMAZINI ÇAMÖNÜ’NDE KILACAĞIZ”

31 Mart yerel seçimleri sonrasında ilk Cuma namazını Çamönü’nde kılacağını söyleyen Ferdi Zeyrek; “Allah nasip ederse, 1 Nisan’da Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım. İlk Cuma namazını Besim başkanımla, muhtarımla birlikte bu camide kılacağız. Sözüm söz. Muhtarım anlattı, “Çamönü bütün siyasetçilere uğurlu geliyor” dedi. “Çamönü’nde Cuma namazı kılan hizmetin en kralını yapıyor” dedi. Ben de buna talibim. Manisa’mın 17 ilçesindeki 1088 mahallesinde tüm hizmetleri yapmaya talibim. Bu yüzden ilk Cuma namazımı burada kılacağım muhtarım.” diye konuştu.

Editör: İclal Çiçek