Ergün'den Cumhur İttifakı mesajı Ergün'den Cumhur İttifakı mesajı

Yerel seçimlere sayılı günler kala İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, kampanya sürecinin koordinasyonunu yürüteceği Seçim İrtibat Ofisi'ni açtı.
 
Coşkulu bir kalabalığın toplandığı Seçim İrtibat Ofisi'nin açılışına İYİ Parti Manisa Milletvekili Şenol Sunat, İl Başkanı Ali Zafer İksir, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Gürhan Özcan, Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ahmet Karadağ, Yunusemre İlçe Başkanı Himmet Kaplan, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, partililer ve vatandaşlar katıldı. 

"YUNUSEMRELİ HER KOMŞUMU SEÇİM İRTİBAT OFİSİ'NE BEKLİYORUM"

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan Seçim İrtibat Ofisi'nin açılışında yaptığı konuşmada, "Sevdamız Yunusemre şiarıyla çıktığımız yolculukta bugün yerel seçimlerin koordinasyonunu yapacağımız ofisimizi açtık. Gittiğim her mahallede güleryüzle ve büyük bir samimiyetle karşılanmak büyük bir gurur. Ben yepyeni, genç ve dinamik bir Yunusemre'yi komşularımızla birlikte inşa etmek için güzel ilçemizi sokak sokak geziyorum. Vatandaşlarımızın, emeklerimizin karşılığını sandıkta vereceğine inanıyorum. Yunusemre, böyle bir yönetimden çok daha iyisini hak ediyor. Tüm vatandaşlarımızın görüşlerine, önerilerine açığım. Yunusemreli her vatandaşımız seçim ofisimize gelerek bizlerden olan taleplerini anlatabilir. Gelin, Yunusemre'nin kaderini hep birlikte değiştirelim" ifadelerini kullandı. 

Alkışlar eşliğinde yapılan açılış, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. 

SEÇİM İRTİBAT OFİSİ ADRESİ

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan'ın Seçim İrtibat Ofisi'nin adresi şu şekilde: Merkez Efendi Mahallesi 8 Eylül Caddesi No:218/A Yunusemre/Manisa

Editör: Ali Gözen