Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre: Ülkemizin güney ve doğusunun yer yer çok bulutlu, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu’nun doğusu, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Antalya'nın batı kıyıları ve Tokat çevrelerinin yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yurdun güneydoğu kesimlerinde kuvvetli olması beklenen yağışların genellikle yağmur ve sağanak, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunun karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde görüleceği tahmin ediliyor. Bu gece ve sabah saatlerinde Marmara ve iç kesimlerde pus ve yer yer sis, doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Yurdun batı kesimlerinde kuzeyli, doğu kesimlerinde güney ve doğulu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Manisa'da yeni haftada hava nasıl olacak?

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Manisa'da havanın haftanın belirli günlerinde parçalı bulutlu ve açık bazı günlerinde ise yağışlı geçmesi bekleniyor. Pazartesi ve Salı günü açık geçmesi beklenen havanın yerine Çarşamba gününe yağışlı bir havaya bırakacak. Yağışlı havanın Cuma günü de etkili olacağı tahmin ediyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 19°. Yarın için Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 20°. 20 Mart 2024 Çarşamba Manisa hava durumu Sağanak Yağmur, sıcaklık 14°. 21 Mart 2024 Perşembe Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 17°. 22 Mart 2024 Cuma Manisa hava durumu Yağmurlu, sıcaklık 16°.

Manisa'da bugün hava nasıl olacak? Yağmur var mı? Manisa'da bugün hava nasıl olacak? Yağmur var mı?

Editör: İclal Çiçek