Vali Ünlü'den Turgutlu'ya ziyaret: İncelemelerde bulundu Vali Ünlü'den Turgutlu'ya ziyaret: İncelemelerde bulundu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzeydoğu kesimleri ile Ege ve Akdeniz’in iç kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ve Orta Karadeniz'in doğu kıyıları ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının, yurdun batı kesimlerinde 1-3 derece artması, iç kesimlerde ise 1-3 derece azalarak, yurt genelinde mevsim normallerinin 3-6 derece üzerinde seyretmesi beklenmektedir.

RÜZGAR: Genellikle kuzey, yurdun güney ve doğu kesimlerinde güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'da kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

MANİSA'DA YENİ HAFTADA HAVA NASIL?

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre, Manisa’da sıcak hava etkisini sürdürmeye devam edecek. Yeni haftada kent genelinde hava sıcaklığı 38 derece ile 40 derece arasında değişmesi bekleniyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 38°. Yarın için Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 40°. 23 Ağustos 2023 Çarşamba Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 40°. 24 Ağustos 2023 Perşembe Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 40°. 25 Ağustos 2023 Cuma Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 39°.

Editör: Ali Gözen