Cumhur İttifakı'nın Şehzadeler Belediye Başkan  Adayı Yavuz Kurt, ziyaretleri sırasında esnaflarla samimi bir şekilde sohbet ederek onların günlük sorunlarını anlamaya çalıştı.

Küçük esnafın ekonomik zorluklarını ve beklentilerini dinleyen Kurt, yerel yönetimde gerçekleştireceği projelerle ilgili de bilgi verdi. Esnaf ziyaretlerine katılan birçok kişi, Yavuz Kurt'un samimi ve içten yaklaşımını takdirle karşıladıklarını belirtti.

Adayın esnafların karşılaştığı sorunlara duyarlılığı ve çözüm odaklı yaklaşımı, şehir sakinleri arasında olumlu bir izlenim bıraktı. Yavuz Kurt, esnaf ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, "Şehrimizin ticaret hayatını canlandırmak ve esnafımızın yanında olmak için buradayız. Yerel yönetimde gerçekleştireceğimiz projelerle, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getireceğiz. Esnafımızın görüşleri bizim için çok değerli" dedi. Cumhur İttifakı'nın adayı Yavuz Kurt'un esnaf ziyaretleri, seçim atmosferini daha da canlandırırken, vatandaşlar gelecek yerel yönetimden beklentilerini paylaşma fırsatı buluyor. Yavuz Kurt'a ziyaretinde AK Parti MKYK Üyesi Doç. Dr. Ayşe Nevin Sert, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk, Gençlik Kolları Başkanı Samed Zenginoğlu ve belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.  

Vali Ünlü’den Başkan Durbay ve Balaban’a ziyaret Vali Ünlü’den Başkan Durbay ve Balaban’a ziyaret

Editör: İclal Çiçek