İki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı İki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı

MANİSA (İHA) - Manisa’da 2018 yılında sokakta oynarken geçirdiği trafik kazası nedeniyle ayağından yaralan ve 5 yıldır birçok ameliyat geçiren Fatma Zöhre, kimsenin kendisini ziyaret etmediğinden yakındı. Durumu haber alan Manisa Valisi Vali Enver Ünlü, “Kızımızı kimse ziyaret etmediyse biz gideriz” eşi Sema Ünlü’yle birlikte Fatma Zöhre ve ailesini ziyaret etti. 
Fatma Zöhre’nin gelecek hayallerini öğrenen Vali Ünlü, devlet olarak sağlık ve eğitim konularında ellerinden gelen katkıyı sunacaklarını belirterek, “Devletimiz genç neslimize iyi bir gelecek vermek için her türlü çabayı göstermektedir. Kızımızın isteğini duyduk ve ziyaretine geldik. Bundan sonra eğitimi ve sağlığı için gerekli olan her çalışmayı yapacağız" dedi. 
Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Fatma Zöhre Kızılkaya, Vali Enver Ünlü ve eşi Sema Ünlü'ye kaza sonrası yaşadığı zorlukları anlattı ve bir an önce sağlığına kavuşarak okula yürüyerek gitmek istediğini ifade etti. 
Vali Ünlü ve eşi Sema Ünlü, Fatma Zöhre ve kardeşlerine çeşitli hediyeler verirken, ailenin ihtiyaçları konusunda da destek vereceklerini söylediler. 

AW099124_05

AW099124_04

AW099124_03

AW099124_01