Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Konferans Salonunda “Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneği” konulu panelde Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç bir konuşma yaptı.  

İzmir Vakıflar Bölge Müdürü Muzaffer Ataseven’in moderatörlüğünde başlayan panelde panele, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Akyol ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Temel Kacır konuşmacı olarak katıldı.

Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Tınaz’dan genel merkezde yoğun mesai Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Tınaz’dan genel merkezde yoğun mesai

"Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneği" konusuyla, İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü ve Kâtip Çelebi Üniversitesi ile ortaklaşa panel düzenlendi.

İzmir Vakıflar Bölge Müdürü Muzaffer Ataseven moderatörlüğündeki panele konuşmacı olarak, Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse ve Sosyal ve Beşeri Fakülteler Dekanı Prof. Dr. Turan Gökçe katıldı.