HBS Araştırma Şirketi, Yunusemre ilçesi için yaptığı anketi paylaştı. 

TUFAN AKAN EN YAKIN RAKİP 

Ankete göre İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, yüzde 28’lik oy oranıyla Cumhur İttifakı Yunusemre Belediye Başkan adayı Mehmet Çerçi’nin en yakın rakibi oldu.

“VATANDAŞLARIMIZIN GÖNLÜNDE BİRİNCİYİZ”

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, sosyal paylaşım sitesi X’te yayınladığı mesajda, “Yunusemre ilçemiz için yapılan ve açıklanan bu ilk ankette ikinci sırada görünüyoruz ancak sahada gördüğüm teveccüh hemşehrilerimin gönlünde artık birinci olduğumuzdur. Projelerimizi anlatmaya devam edeceğim. Genç ve dinamik Yunusemre’ye artık çok az kaldı” dedi.

“HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM, İYİ PARTİ’DE BİRLEŞELİM”

Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, “Oy tercihi ne olursa olsun Yunusemre’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın Belediye Başkanı olacağıma ve 87 mahalleye eşit hizmet götüreceğimize söz veriyorum. Sandıkta İYİ Parti’de birleşerek Yunusemre’nin kaderini değiştirelim. Kazanacağız.”

CHP lideri Özgür Özel yanıtladı: Yerel yönetimlerde yeni dönem nasıl olacak? CHP lideri Özgür Özel yanıtladı: Yerel yönetimlerde yeni dönem nasıl olacak?

Editör: İclal Çiçek