Sancaklıbozköy Mahallesi'nden bir grup genç,  AK Parti Şehzadeler Belediye Başkanı Aday Adayı Ahmet Tonguç'u çay içmeye davet etti. Gençlerin davetine icabet eden Tonguç, belli bir program kapsamında gitmediği mahallede yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ziyaret bir mitinge dönüşürken Sancaklıbozköylüler Tonguç'u bağırlarına bastı. Vatandaşların yoğun sevgi gösterileri ve 'Sen bizim öz evladımızsın' sözleriyle karşılanan Tonguç,  mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etti. Tonguç, mahallenin sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı.

Gördüğü sıcak ilgi ve  yakınlıktan duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Şehzadeler Belediye Başkanı Aday Adayı Ahmet Tonguç Sancaklıbozköy'e ilk defa gelmediğine dikkat çekerek  " 15 yıldır biz Sancaklıbozköy'e gelip gidiyoruz.  Mahallemizin her bir köşesini tanır,  biliriz. Mahallemizin ihtiyaçlarına ve eksikliklerine her zaman vakıf oldum. Allah nasip eder de önce aday olur sonra da başkan seçilirsek mahallemizin hak ettiği güzel bir geleceği birlikte inşa edeceğimize inanıyorum." dedi Tonguç, mitinge dönen ziyaretinin sonunda  mahalleden 50 araçlık konvoyla uğurlandı. Sancaklıbozköy Mahallesi'ndeki bu sıcak buluşma, Ahmet Tonguç'un yerel halk arasındaki güçlü bağını gözler önüne serdi.

DEM Parti’de işler değişti! Büyükşehir ve iki merkez ilçede CHP'li adaylar desteklenecek DEM Parti’de işler değişti! Büyükşehir ve iki merkez ilçede CHP'li adaylar desteklenecek

Editör: Ali Gözen