İlçede heyecan dorukta! Yeni stadyum için geri sayım başladı İlçede heyecan dorukta! Yeni stadyum için geri sayım başladı

Nurlupınarspor, Manisa Süper Amatör Küme’de yer aldığı grubu lider tamamlarken, play-off elemelerinde Alaşehir Belediyespor’un ardından ikinci sırada yer aldı. BAL Baraj maçında Yunusemre Belediyespor’u yenerek tarihinde ilk kez BAL’a yükselmeyi başardı. Ramiz Çay Bahçesi altında bulanan alanda düzenlenen şampiyonluk kutlamasına Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, sporcular, mahalle muhtarları, teknik heyet katıldı. 

Nurlupınarspor Başkanı Aziz Üzbaş, bir semt takımı olan Nurlupınarspor’un şampiyon olup BAL’a çıkmasının çok önemli olduğunu kaydetti, bütün oyuncuları tebrik etti. Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay ise, Nurlupınarspor’un şampiyonluğunun Şehzadeler için çok önem arz ettiğini belirterek, yeni sezonda takıma başarılar diledi. Başkan Durbay, takım kaptanı Bayram Hasçelik ile birlikte şampiyonluk kupasını havaya kaldırdı. Durbay, başkanlar ve futbolcular daha sonra bol bol halay çekerek şampiyonluğu kutladı.

Editör: İclal Çiçek