MANİSA (İHA) - Şehzadeler Belediyesi öncülüğünde Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Pazarcılar Odası’nın destekleriyle Bedesten Meydanı’nda; sebze-meyve, balıkçılar, tavukçular, peynircilerden oluşan Manisa'nın ilk butik pazarı açıldı. Pazar açılışında Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas, Manisa Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay da hazır bulundu. Manisa Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay, Manisa’ya böyle bir pazaryerini Manisa’ya kazandırmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Bir nebzede olsa Perşembe pazarını burada tekrar canlandırmak istedik. Burada tezgah açan esnafımız mutlu, alışveriş yapan vatandaşlarımız mutlu. Pazarın kurulmasında büyük emekleri olan Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz. Pazarcı esnafımız için hayırlı olsun” diye konuştu. 
Bölgede oturan vatandaşların daha önce sık sık talep ettikleri pazarın açılışı başta bölge sakinleri olmak üzere bölgedeki esnaflarca da memnuniyetle karşılandı. Pazardan alışveriş eden vatandaşlar emeği geçenlere teşekkür ederek, pazarın hayırlı olmasını diledi. 

AW101662_04

KALDIĞI BİNADA YANGIN ÇIKTI! POLİS  BOĞULMAKTAN SON ANDA KURTARDI KALDIĞI BİNADA YANGIN ÇIKTI! POLİS  BOĞULMAKTAN SON ANDA KURTARDI

AW101662_03

AW101662_02

AW101662_01