İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ Sivil Toplum Kuruluşları, odalar, pazar yerleri, muhtarlar ve mahalleleri gezerek vatandaşlarla birebir temas ediyor. Ahmet Karadağ, bu kez Adakale Mahallesi'nde vatandaşların kapısını çaldı. 

Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ, Şehzadeler’de yapılacak olan düzenlemeler de mahalle sakinlerinin fikirlerinin önemli olduğunu ifade ederek belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu ve bu ekibin en kıymetli üyelerinin ise Şehzadeler’de yaşayanlar olduğunu belirtti.

SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR
Başkan Adayı Ahmet Karadağ, “Mahalle kültürünün sürdürebilir bir anlayış ile varlığını devam ettirmesi, ayakta kalabilmesi için mahalle halkının sorunlarını bilerek yola çıkmak gerekiyor. Bu sorunları ve mahalle halkının taleplerini de yerinde dinlemek gerekir. Bu nedenle seçim boyunca ve seçim sonrasında da mahalleleri ziyaret etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Dem Parti hangi ilçelerde aday çıkardı? İşte tam liste Dem Parti hangi ilçelerde aday çıkardı? İşte tam liste

ADAKALE MAHALLESİ ZİYARETİ
İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Karadağ, hem Adakale Mahallesi sakinlerinin kapısını çalarak sohbet etti hem de Çınaraltı Kahvesinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi.  Karadağ, “Şehzadelerimizin her köşesine dokunarak vatandaşlarımız ile buluşmaya devam ediyoruz. Her anı tarih olan Şehzadeler için hep birlikte çok çalışacağız.” dedi.

Editör: Ali Gözen