Otelde ilginç protesto.. Odasındaki klima bozuldu, yatağını restoranın ortasına taşıdı Otelde ilginç protesto.. Odasındaki klima bozuldu, yatağını restoranın ortasına taşıdı

AW075485_01
Salihli Belediyesi'nin ev sahipliğinde Türkiye'nin yedinci, Ege Bölgesi'nin en büyük Trap Skeet Atış Poligonu'nda Atatürk’ü Anma Kupası düzenlendi. Manisa, İzmir, Kahramanmaraş, Bursa, Aydın, Balıkesir, Denizli, Antalya, Konya, Sakarya, Burdur ve Tekirdağ’dan turnuvaya katılan 88 sporcu ulusal, bölgesel ve veteran kategorilerinde madalya kazanmak için 2 gün boyunca mücadele verdi. 
Final müsabakaları sonunda ulusal kategorisinde Yavuz İlnam birinci, Serhat Avcı ikinci ve Çağrı Condur üçüncü olurken bölgesel kategorisinde Kenan Tezcan birinci, Sabri Özen ikinci ve Sercan Akkaya üçüncü oldu. Veteran kategorisinde ise Ali Afyoncu birinci, Ümit Tultak ikinci ve Yüksel Kökten üçüncü oldu. 
Dereceye giren sporculara ödülleri, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Serkan Sözer, Spor İşleri Müdürü Hakan Yavuz ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Taylan tarafından verildi. 
Ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Kayda, “Cumhuriyetimiz 100 yaşına girdi, Türkiye’nin yeni yüzyılı başladı. Bizlere Cumhuriyetimizi armağan eden büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ile kahraman silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Salihli Belediye Başkanlığı Atatürk'ü Anma Kupası final atışlarında dereceye giren değerli sporcularımıza törenle ödüllerini verdik. Salihli Belediyesi olarak, ulusal ve bölgesel müsabakaları poligonumuzda düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.,