Manevra yaparken direğe çarptı Manevra yaparken direğe çarptı

Behzat Akcan
MANİSA (İHA) - Salihli Ülkü Ocakları'nda görev değişimi yaşandı. 16 yıldır ocak başkanlığı görevi yürüten Musa Şentürk’ün yerine Manisa İl Ülkü Ocakları Başkanı Emirhan Sallıtepe tarafından Fatih İşlek atandı. Salihli Ülkü Ocakları'nda gerçekleşen törende Musa Şentürk, görevi yeni başkan Fatih İşlek’e devretti.
Salihli Ülkü Ocakları'nda bir değişim yaptıklarını belirten İl Ocak Başkanı Sallıtepe, “Görevini devreden Musa Şentürk başkanımıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Teşkilatımız için hayırlı olsun. Allah muvaffak etsin” dedi.
Törende konuşan Ülkü Ocakları Başkanı Fatih İşlek, “Öncelikle bu kutlu göreve şahsımı layık gören Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım ve İl Başkanımız Emirhan Sallıtepe’ye teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar Ülkü Ocakları başkanlığı yapmış tüm ocak başkanlarımıza ve görevi devraldığım Musa Şentürk başkanımızın hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Türk gençliği için gece uyumadan gündüz oturmadan çalışacağız. Davamızı ve bayrağımızı hak ettiği yerlere taşımak ve ulaştırmak için tüm gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.
Törende Türk Bayrağı’na yemin edilerek devir teslim işlemi gerçekleştirildi.

Editör: Murat Yalçın