YSK'DAN SEÇİM VERİLERİNE İLİŞKİN YENİ KARAR PARTİLER ANLIK İZLEYEBİLECEK YSK'DAN SEÇİM VERİLERİNE İLİŞKİN YENİ KARAR PARTİLER ANLIK İZLEYEBİLECEK

Onaylı, Manisa’ya ve Şehzadeler’e daha fazla hizmet için bu yola çıktığını ifade eden Onaylı, “Aday adaylığımızı açıkladığımız andan itibaren olumlu geri dönüşler alıyoruz. İl Genel Meclisi’nde, şehzadeler ve Büyükşehir Belediye Meclisi’nde önemli görevler yaptık, sorunların çözümü noktasında görev almaktan kaçınmadık. Şehzadeler ilçemiz için hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz. Bizler bu şehrin birer hizmetkarıyız. Ege’deki birçok ile bakıyoruz. Denizli, Afyon, Uşak, Aydın’a bakıyoruz. Şehircilik alanında bu iller sürekli kendilerini geliştiriyor. Bu şehri hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz. Esnafıyla, sivil toplum kuruluşuyla kısaca toplumun her kesimiyle biz bu şehri yönetmek istiyoruz” dedi.  

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Çınar ise İbrahim Onaylı’ya çıktığı bu yolda başarılar diledi. Çınar, Onaylı aday olur ve kazandığı takdirde Şehzadeler’e güzel hizmetleri hayata geçireceğinden hiç şüphesinin olmadığını kaydetti.

WhatsApp Image 2023-12-19 at 12.59.52

WhatsApp Image 2023-12-19 at 12.59.52-2