Manisa'da 1 gencin ölümüne sebep olan alkollü tır sürücüsü tutuklandı Manisa'da 1 gencin ölümüne sebep olan alkollü tır sürücüsü tutuklandı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla yemekte buluşan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, şehrin önemli sorunlarına merhem olacak projeler açıkladı. Giritligil Otel’de verilen yemeğe Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, Onursal Başkan Ertuğrul Aytaç, Cemiyet Yönetim Kurulu Üyeleri, Şehzadeler Belediyesi başkan yardımcıları ve Manisa’da görev yapan ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.    

Daha önceden belediye başkanlığına aday olmayacağını açıkladığını hatırlatan Başkan Ömer Faruk Çelik, 10 yıldır basın mensuplarıyla uyum içinde çalıştıklarını belirtti. Çelik, herkesten helallik isteyerek, yaptığı çalışmalara kısaca değindi.   

Önümüzdeki 3 ay içinde önemli projelerin açılışı yağacaklarını ya da temelini atacaklarını belirten Başkan Çelik, Kısa zaman içinde Tilki Süleymaniye Mahallesinde Zihinsel Engelliler Eğitim Merkezi, Yuntdağında Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, Şehitler Mahallesinde Manisa’nın en büyük kapalı otopark ve pazaryeri, Turgutlu yolu üzerinde Şehzadeler Belediyesi Mesire Alanını Manisa’ya kazandırmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Yemeğin ardından Başkan Çelik basın mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çekildi.    

Editör: Murat Yalçın