Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Gördes ilçesine bağlı mahallelerde devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yerinde incelemek için Güneşli ve Ulgar Mahallesi’ni ziyaret etti. Yetkililer incelemelerini mahalle muhtarları Erdal Terim ve Zeki Gökçe beraberinde gerçekleştirdi. Mahalleye kazandırılmış hizmetler ve mahalle halkının ihtiyaçları doğrultusunda yetkililer ve muhtarlar ileriye yönelik yeni çalışmalar konusunda fikir alışverişi yaptı. Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından mahalle muhtarlarına hediyeleri takdim edildi.

“Cengiz Başkan’dan Allah razı olsun”
Ekipler tarafından muhtarlara Başkan Cengiz Ergün’ün selamlarının iletilmesinin akabinde Güneşli Mahalle Muhtarı Erdal Terim yaptığı açıklamada, “Cengiz Başkan’ımızdan Allah razı olsun, mahallemizin 40 yıllık altyapı sorununa çözüm getirdi. Sadece Güneşli Mahallesi olarak değil Manisa’nın bütün ilçe ve mahallerinde yaptığı hizmetleri görüyoruz, takip ediyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz. İnşallah, kendisini 31 Mart seçimlerinden sonra tekrardan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreceğiz” diyerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ifade etti.

Edebiyat camiasının acı günü! Manisalı Yazar Esen Yel vefat etti Edebiyat camiasının acı günü! Manisalı Yazar Esen Yel vefat etti

Editör: Ali Gözen