MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Eyyüp Yıldız, Ata İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan'ı sert sözlerle hedef aldı.

Sinan Oğan, 15 Mayıs'ta Twitter hesabından "Yurtdışı oy sayım işlemlerinde birtakım manipülasyonların yapıldığı duyumunu alıyoruz. Oy sayım işlemleri sağlıklı bir ortamda yapılmıyor. YSK’yı uyarıyorum. Derhal gerekli tedbirleri alın ve oy sayım işlemlerinin hızlı bir biçimde yapılmasını sağlayın" paylaşımını yaptı.

Oğan, açıklamasında, "Ayrıca yurt dışı oylarda yapılacak bir manipülasyon ile bir oldu bittiye müsaade etmeyiz. Ortamı germeyin. Bu iş ikinci tura kalmıştır" dedi.

Yaşlı adam evden çıktı bir daha dönmedi Yaşlı adam evden çıktı bir daha dönmedi

Oğan'ın sözlerine MHP'den yanıt geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Eyyüp Yıldız, Sinan Oğan'ı sert sözlerle hedef alarak şunları söyledi: "Pazarlık payın kalmadı başka kapıya. 1 turda biter bu iş Mezar soyguncuları sizi…"

TÜRKİYE 28 MAYIS'TA SANDIĞA GİDİYOR

Türkiye'de 14 Mayıs'ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı Seçimi'nde dört aday da yeterli oyu alamadı ve seçim ikinci tura kaldı. 

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turunun 28 Mayıs'ta gerçekleştirileceğini bildirdi.