MESOB Başkanı Hasan Geriter, Vali Enver Ünlü’yü 18-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Ahilik Haftası ve 19 Eylül’de düzenlenecek olan Manisa’da yılın ahisi programına davet etti. Başkan Geriter, Vali Ünlü’nün görev yaptığı yerlerde her zaman esnaf ve sanatkar dostu bir Vali olduğunu belirterek Manisa olarak böyle bir Vali’ye sahip olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Geriter, MESOB olarak Türkiye’de esnaf ve sanatkar ile oda sayısı bakımından ilk sıralarda yer aldığını ifade ederek, Vali Ünlü’ye bundan sonraki görevlerinde başarılar diledi. 

Öğrenciler 'uygunsuz kıyafet' gerekçesiyle mezuniyet törenine alınmadı Öğrenciler 'uygunsuz kıyafet' gerekçesiyle mezuniyet törenine alınmadı


Manisa Valisi Enver Ünlü, MESOB Başkanı Hasan Geriter ve yönetimine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti. Vali Ünlü, esnaf ve sanatkarın bu ülkenin can damarı olduğunu vurgulayarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduğunu, bundan sonra da birlikte güzel çalışmalar gerçekleştireceklerini  söyledi.

Editör: Ali Gözen