Manisa’da Maliye memurları kira miktarları için kapı kapı geziyor Manisa’da Maliye memurları kira miktarları için kapı kapı geziyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, her yaştan vatandaşın ilgi duyduğu alanlarda kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde hayata geçirilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kurslarına (MASMEK) Manisalılar büyük ilgi gösterdi. MASMEK’lerde 2024 Bahar Dönemi Kurs Kayıtları da başladı. Kursların Atatürk Gençlik Merkezi, Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi, Sarıgöl Atatürk Gençlik Merkezi, Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi ve Selendi Gençlik Merkezi’nde 5 Şubat Pazartesi itibari ile başlayacağı belirtildi.

5 Şubat’ta Kurslar Başlıyor

Açılan kurslara ilişkin bilgilendirmede bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Meliha Çavuşoğlu Kılınçlar, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde, vatandaşlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri ve farklı konularda meslek sahibi olabilmeleri amacıyla 2024 Bahar Dönemi kurslarımızı planladık. 15-31 Ocak tarihleri arasında vatandaşlarımız Gençlik Merkezlerimiz aracılığıyla istedikleri kurslara kayıtlarını yapabilecekler. Bilgi ve kayıt için hemşehrilerimizi gençlik merkezlerimize bekliyoruz. Kayıt döneminin tamamlanmasının ardından 5 Şubat 2024 tarihinde kurslarımızı açacağız” diye konuştu.

Editör: Murat Yalçın