Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara’nın kuzey ve doğusu, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Bolu, Düzce, Sinop, Osmaniye, Kars ve Ardahan çevreleri ile Hatay kıyıları ve Kahramanmaraş'ın batı ilçelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğleden sonra İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri ve İç Anadolu'nun güneybatısında, akşam ve gece saatlerinde Samsun ve Ordu çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

RÜZGAR: Kuzey kesimlerde kuzeyli, güney kesimlerde güney ve batılı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın güneybatısı ve Kuzey Ege kıyıları ile yağış alan yerlerde yağış anında kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

Manisa'da hava nasıl olacak?

Manisa’da bugün havanın kısa süreli gök gürültülü sağanak yağışlı yarın ise hafif yağmurlu geçmesi bekleniyor.

Emniyet güçleri denetimleri sıklaştırdı! Her şey Manisa'nın 'huzur'u için Emniyet güçleri denetimleri sıklaştırdı! Her şey Manisa'nın 'huzur'u için

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Kısa Süreli Gök Gürültülü Sağanak, sıcaklık 32°. Yarın için Manisa hava durumu Hafif Yağmurlu, Aralıklı Güneşli, sıcaklık 33°. 4 Eylül 2023 Pazartesi Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 33°. 5 Eylül 2023 Salı Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 33°. 6 Eylül 2023 Çarşamba Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 34°.