Ağustos ayında yaşanan aşırı sıcakların ardından hava sıcaklıkları mevsim normallerinde seyrediyordu.

Ülkemiz genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz'in doğu kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri, İstanbul ve Kırklareli'nin Karadeniz kıyıları, Muğla, Rize, Kars, Ağrı ve Iğdır çevreleri ile Van'ın kuzey ve doğu ilçelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey, iç ve doğu bölgelerde mevsim normallerinin altında, güney ve batı kesimlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da güneyli yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette; Marmara ve Kuzey Ege kıyıları ile Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

İl Sağlık Müdürü’nden Merkez Efendi’de yaşanan kesintiyle ilgili açıklama İl Sağlık Müdürü’nden Merkez Efendi’de yaşanan kesintiyle ilgili açıklama

Yeni haftada Manisa'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji’den alınan bilgiye göre yeni haftada Manisa’da havanın açık ve parçalı bulutlu geçmesi tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı kent genelinde 33 derece ila 35 derece arasında değişiklik gösterecek. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Yarın için Manisa hava durumu Açık, Güneşli, sıcaklık 33°. 13 Eylül 2023 Çarşamba Manisa hava durumu Açık, Güneşli, sıcaklık 33°. 14 Eylül 2023 Perşembe Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 34°. 15 Eylül 2023 Cuma Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 35°. 16 Eylül Cumartesi Manisa hava durumu parçalı bulutlu, sıcaklık 34 derece.

Editör: Ali Gözen