Meteoroloji Gene Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Rize, Artvin, Ardahan ve Kars çevreleri ile Van'ın kuzey ve doğusu, Ağrı'nın güney ilçelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Rize çevreleri ile Artvin'in kuzey ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı, yurdun batı ve güney kesimlerinde mevsim normallerinin 2-4 derece üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, Doğu Akdeniz kıyıları ile yurdun güneydoğusunda güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Batı Karadeniz kıyıları, Marmara, Ege kıyıları ve Kuzey Ege'de kuzey, kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

Yeni haftada Manisa'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre yeni haftada Manisa’da havanın açık ve az bulutlu geçmesi bekleniyor. Kent genelinde hava sıcaklığı 32 derece ila 34 derece arasında değişiklik gösterecek.

Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 33°. Yarın için Manisa hava durumu Açık, Güneşli, sıcaklık 33°. 20 Eylül 2023 Çarşamba Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 33°. 21 Perşembe Manisa hava durumu açık, sıcaklık 33°. 22 Cuma Manisa hava durumu açık, sıcaklık 34°.

Dikkat! Dokuz mahallede bugün sular kesilecek  Dikkat! Dokuz mahallede bugün sular kesilecek