Ünlü Karadenizli  ve sevilen sanatçı Selçuk Balcı, bugün (17 Şubat Cumartesi 2024) saat 17.00’de Manisa’nın Yunusemre İçesi sınırları içerisinde konumlandırılan; Manisa Magnesia Form AVM arkası festival alanında sahne alacak. Şarkıları, sahne performansı, espirileri  ve kendine has tarzı ile gönüllerde taht kuran Selçuk Balcı; Manisa ve çevresinden gelen müzik tutkunlarına, unutulmaz bir Manisa akşamı yaşatacak.

SELÇUK BALCI KONSERİ ÜCRETSİZ

Manisa Trabzonlular Derneği 5’inci Hamsi Festivali kapsamında gerçekleştirilecek olan Selçuk Balcı açık hava Manisa konseri, tamamen ücretsiz. Bugün ayrıca festival etkinlikleri kapsamında yöresel sanatçılar; Hikmet Cüre, Ahmet Akyüz ve Sultan Bekçi’de birer konser verecek. 

Türk Mutfağı Haftasında Mesir ve Sultani üzüm damgası Türk Mutfağı Haftasında Mesir ve Sultani üzüm damgası

YARIN DAVUT GÜLOĞLU KONSERİ

Yarın ise (18 Şubat 2024 Pazar) saat 17.00 de Karadenizli Ünlü sanatçı Davut Güloğlu  sevenleri ile buluşarak, dillerden düşmeyen şarkılarını Manisa’da seslendireceği bir konser verecek.  Davut Güloğlu konseri de ücretsiz.

YÖRESEL SANATÇILAR

Ayrıca  yarın (Pazar) yine yöresel sanatçılar; Beste Eyüpoğlu, Kemençesi ile  İhsan Aydın, Hikmet Cüre, Ahmet Akyüz, Mustafa Dibiç, Paşa Ceylan ve Taner Eyüpoğlu sırasıyla birer konser verecekler.  Ayrıca horon ekibi ile Osman Yardım,  halkın festivalin coşkusuna ortak olmasına ve horon oynamasına  ortam hazırlayacak.

YÖNETİM KURULU TÜM HALKI FESTİVALE DAVET ETTİ

Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alioğlu başta olmak üzere; Prof. Dr. Mustafa Kazaz, Nurgül Yılmaz, Tahsin Kalaycı, Dr. Barış Kaya, Dr. Alirıza Özen, Timur Bilgili, Ömer Akbulut, Muhammet Yavuz, Abdullah Küçükali ve Adem Şen’de oluşan yönetim kurulu üyeleri tüm Manisalıları ve komşu illerden gelebilecek vatandaşları festivale davet etti.

Editör: İclal Çiçek