Meteoroloji Gene Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyılarının iç kesimleri, Ordu'nun iç kesimleri, Ağrı'nın güney, Van'ın kuzey ve doğu ilçeleri yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı, Batı ve Güney kıyılarımızda mevsim normallerinin 2-4 derece üzerinde, doğu kesimlerde normallerinin 1-3 derece altında, diğer yerlerde normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, yurdun güneydoğusu ve Doğu Akdeniz'de güneyli yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Manisa'da hafta sonu hava nasıl?

İyi Partili Akan Kitap Fuarı'nı gezdi, açıklamalarda bulundu İyi Partili Akan Kitap Fuarı'nı gezdi, açıklamalarda bulundu

Meteoroloji’den alınan bilgiye göre hafta sonu Manisa’da hava açık ve güneşli geçmesi bekleniyor. Kent genelinde hava sıcaklığı cumartesi günü 35 derece pazar günü ise 34 derece olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 36°. Yarın için Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 35°. 17 Eylül 2023 Pazar Manisa hava durumu Açık, Güneşli, sıcaklık 34°. 18 Eylül 2023 Pazartesi Manisa hava durumu Açık, Güneşli, sıcaklık 32°. 19 Eylül 2023 Salı Manisa hava durumu Açık, Güneşli, sıcaklık 33°.