Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Batı kesimlerin çok bulutlu, Marmara'nın batısı ve Ege'nin kıyı kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının doğu kesimlerde 1-3 derece artması, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmaması, yurt genelinde mevsim normalleri üzerinde seyretmeye devam etmesi bekleniyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli yönlerden, yurdun güneydoğu kesimlerinde kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette; Marmara’nın batısı ve Ege kıyılarında güneybatı; Akdeniz'in iç kesimleri ve İç Anadolu'nun güneyinde güneydoğu yönlerden kuvvetli (40-70 km/saat) esmesi bekleniyor.

Batı için kuvvetli sağanak uyarısı (İstanbul, Ankara ve İzmir'de bugün hava nasıl olacak?) - 3

Manisa'da sıcaklık artıyor! Termometreler 37 dereceyi görecek Manisa'da sıcaklık artıyor! Termometreler 37 dereceyi görecek

MANİSA'DA HAVA NASIL OLACAK? YAĞIŞ VAR MI?

Meteorolojinin son değerlendirmelerine göre Ege'nin kıyı kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Manisa'da ise bugün havanın parçalı bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor. Yağışlı havanın cuma ve cumartesi günü etkili olacağı tahmin ediliyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu parçalı bulutlu, sıcaklık 29°. Yarın için Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 28°. 19 Nisan 2024 Cuma Manisa hava durumu Gök Gürültülü Sağanak Yağış, sıcaklık 26°. 20 Nisan 2024 Cumartesi Manisa hava durumu Gök Gürültülü Sağanak Yağış, sıcaklık 21°. 21 Nisan 2024 Pazar Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 24°.

Editör: İclal Çiçek