Başkan Zeyrek: “Gençlerimizin enerjisiyle aydınlık yarınlara birlikte yürüyeceğiz” Başkan Zeyrek: “Gençlerimizin enerjisiyle aydınlık yarınlara birlikte yürüyeceğiz”

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin güney, iç ve kuzeydoğu kesimlerinin çok bulutlu, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, Karadeniz'in iç kesimleri, Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Ordu, Sivas, Malatya, Mardin, Batman ve Diyarbakır'ın güney çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Gaziantep il genelinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde Marmara'nın doğusu ile Karadeniz'in iç kesimlerinde pus ve yer yer sis bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi, kar erimeleri ve heyelan riski bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Güneydoğu kesimlerde 2-4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve ülke genelinde mevsim normalleri üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve doğulu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın güneybatısı ve Kuzey Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

Manisa'da sıcaklık artıyor

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Manisa'da havanın bugün açık geçmesi bekleniyor. Kent genelinde sıcaklık hissedilir derecede artacak. Bugün Manisa'da termometreler 29 dereceyi gösterecek. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Kuvvetli Rüzgar, sıcaklık 29°. Yarın için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 29°. 14 Nisan 2024 Pazar Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 28°. 15 Nisan Pazartesi Manisa hava durumu az bulutlu, sıcaklık 30°.  16 Nisan Manisa hava durumu az bulutlu, sıcaklık 30°.

Editör: İclal Çiçek