Manisa’nın Yunusemre ilçesi Uncubozköy Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı’nda OPET markası altında açılan Akyar Akaryakıt, güler yüzlü personeli ve içerisinde dünya markalarını barındıran Ultramarket’i ile hizmet vermeye başladı. İstasyon sahibi Meltem Kaçire ve Enes Yardımcı ortaklıklarında açılan Akyar Akaryakıt, Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki hijyenik tuvaletleri, son dönemde birer perakende noktasına dönüşen Ultramarket’leri ile tüketicisine ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği çözümler sunuyor. Akyar Akaryakıt, 7 kadın çalışanı ile Kadın Gücü Projesi’ne de destek veriyor. 

“HAYIRLI OLSUN”
Açılışta konuşan firma ortaklarından Meltem Kaçire, “Şehrimize yatırım yapmak beni ve ailemi ziyadesiyle mutlu ediyor. Bugün kadim şehrimize kazandırdığımız bu güzide tesisimizde sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Heyecanlıyız. Gururluyuz. Çünkü Manisalı vatandaşlarımız herşeyin en iyisini hakediyor. Türkiye’nin sektöründe öncü markası olan OPET Akaryakıt istasyonu şehrimize bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

“BİZE GÜÇLÜ HİSSETTİRİYOR”
Yine firma ortaklarından Enes Yardımcı ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu güzel tesisimizi Manisamıza kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Mutluyuz. Şehrimize yatırım yapmak bizi manevi olarak güçlü hissettiriyor. Açılışını gerçekleştirdiğimiz akaryakıt istasyonumuzla bölgenin önemli bir sorununu ortadan kaldırıyoruz. Bu yolda bizlere destek olan herkese teşekkür ediyoruz.”

Başkan Zeyrek kiraz üreticileriyle bir araya geldi Başkan Zeyrek kiraz üreticileriyle bir araya geldi

Editör: İclal Çiçek