MANİSA (İHA) -
Manisa Süper Amatör B Grubu Ali Kaya Sezonunun ilk hafta mücadelesinde Aşağı Çobanisa Belediyespor’un ligden çekilmesi sonucu Manisaspor ilk haftayı 3-0 hükmen galip tamamlarken, ligin yeni ekibi 45 Barbaros Gençlikspor 8 Eylül Sahasında Maltaspor ile 1-1 berabere kaldı. İlk haftanın en farklı galibiyetini ise deplasmanda Turgutlu Atatepe Sentetik Sahasında Çatalköprüspor’u 4-0 yenen 1965 Nurlupınar Gençlergücü aldı. Manisa Lalelispor ise 8 Eylül Sahasında Manisa Karaköyspor’a 3-1 yenildi. Turgutlu İstasyonspor ile Mütevelli 1965 Spor Turgutlu Irlamaz Sahasında 1-1 berabere kaldı. Çıkrıkçıspor ise haftayı BAY geçen takım oldu.

SAL B Grubu ikinci haftasında Maltaspor-Manisaspor, Mütevelli 1965 Spor-Çıkrıkçıspor, 1965 Nurlupınar Gençlergücü-Turgutlu İstasyonspor, Manisa Karaköyspor-Çatalköprüspor, Aşağı Çobanisa Belediyespor-Manisa Lalelispor karşılaşmaları oynanacak. Ligin ikinci haftasında 45 Barbaros Gençlikspor haftayı BAY geçen takım olacak.

Karaali'de sorunlara çözüm...  Başkan Balaban'dan incelemeler Karaali'de sorunlara çözüm... Başkan Balaban'dan incelemeler

İlk hafta maçları sonunda 1965 Nurlupınar Gençlergücü 3 puan ve artı 4 averajla ilk sırada yer alırken, Manisaspor 3 puan ve artı 3 averajla 2., Manisa Karaköyspor 3 puan ve artı 2 averajla 3. sırada yer aldı.

Editör: Ali Gözen